Mladší žáci na turnaji v Ústí nad Labem třetí

V neděli 11. října 2015 pokračovala  liga Ústeckého kraje mladších žáků ve sportovní hale Spartaku Ústí nad Labem. Třetí kolo ligy vynechávalo vedoucí družstvo soutěže – HK Lovosice A.

HF2015 -107

Liga Ústeckého kraje ml.žáků – Ústí nad Labem

V turnaji zvítězili jednoznačně žáci Lokomotivy Louny. Druhý Baník Most nezopakoval výborný výkon z předchozího kola a například ještě 4 minuty před koncem s Varnsdorfem prohrával. Třetí místo si odvážejí žáci HK Lovosice B, kteří si poradili s domácími Tygry i s žáky Varnsdorfu. Potěšitelné pro házenou je vyrovnávání výkonnosti družstev. V tabulce není započítán výsledek posledního utkání Ústí – Varnsdorf. Hráno 5 minut osobka, 5 nájezdů a 20 minut hra.

Výsledky Lovosic:

Lovosice B – Tygři Ústí n.L. hra 5:3, osobka 4:3, nájezdy 5:2
Vyrovnané utkání, ve kterém proti sobě stála silová, ale pěší házená domácích proti pohyblivé hře Lovosic. Na obou stranách byli úspěšnější obrany a tak rozhodla výborná muška Turkeho při střelbě z dálky.

Lovosice B – Slovan Varnsdorf hra 12:6, osobka 4:3, nájezdy 3:0
Premiérové utkání s Varnsdorfem bylo až příliš nervozní. V osobce zúročili Lovosice herní zkušenost a také loterii nájezdů zvládli lépe i díky brankářům. Ve hře už Lovosičtí dominovali rychlostí a zejména technickým vybavením hráčů.

Lovosice B – HK Baník Most hra 7:10, osobka 3:7, nájezdy 0:1
V osobce se Lovosice až příliš snadno technickými chybami připravovali o míče. V loterii nájezdů se pak mohli cítit poškozeni neuznáním branky. Pěší házenou spojenou s nepochopitelnými zkraty v útočné fázi mostečtí trestali rychlými útoky (15. min 2:10). Zrychlení hry Lovosic v závěru přineslo ovoce a nakonec byl výsledek pro ně přijatelný.

Lovosice B – Lokomotiva Louny hra 9:13, osobka 1:7, nájezdy 1:8
V pohodě hrající žáci Loun nenechali nic náhodě a osobku jednoznačně vyhráli. Lounští jsou v soutěži nejlepší v nájezdech a také to potvrdili. V úvodu hry lovosicčtí favorita zle trápili (5. min 3:3), ale v následující pětiminutovce neskutečnou řadu technických chyb favorit potrestal brankami z rychlých útoků (10. min 3:7) a o vítězi nebylo pochyb.