Mladí Lovci porazili Kopřivnici

V šestém kole první ligy mladšího dorostu přivítali naši dorostenci celek Kopřivnice. Přestože v poločase prohrávali o tři branky, nakonec se radovali ze druhého vítězství v sezóně.

141205_mlD ce010

1.liga ml.dorostu, 6.kolo:

HK Lovci Lovosice – KH Kopřivnice
32:30 (11:14)

Zápas byl vyrovnaný do dvacáté minuty zápasu a stavu 8:8. Pak se naši házenkáři ujali vedení 9:8, ale Kopřivnice dokázala sérií čtyř branek otočit stav na 9:12 a stejným rozdílem také první půli vyhrála.

Našim házenkářům se výtečně podařil vstup do druhé fáze utkání. Z nepříznivého stavu 11:14 otočili pěti brankami za sebou na 16:15 a po delší době získali vedení. Kopřivnice pak několikrát dokázala stav zápasu dorovnat, naposledy na 20:20 ve 43.minutě střetnutí. Rozhodující fáze přišla v následujících šesti minutách, kdy Lovci odskočili z nerozhodného stavu na vedení 26:20 a to již Kopřivnice vymazat nedokázala. Lovosice si udržovaly min.čtyřgólové vedení, nakonec Kopřivnice kosmeticky upravila skóre na konečných 32:30.

Lovci si tak připsali druhou výhru v sezóně a mají na svém kontě pět bodů. V dalším kole, které se hraje v neděli 15.listopadu od 12:30 hodin, cestují na hřiště Sokola Nového Veselí.

Sestava a branky Lovců: Günl, Vítek – Škromach 3, Dojčinovič 1, Baičev 4, Vítek, Stach 10/1, Heřmanovský, Malý Š. 6/1, Timko 1, Malý K., Durček 3, Štraus 4

7m hody: 2/2 – 2/2, vyloučení: 8 – 5, rozhodčí: Hladký, Zelenka, diváků: 39

Kategorie: mládež, mladší dorost Rubriky: