V Lounech se mladším žákům dařilo střídavě

Druhé kolo  ligy Ústeckého kraje mladších žáků proběhlo v sobotu 26. září 2015 ve sportovní hale Lokomotivy Louny. Tentokrát vynechávalo družstvo Varnsdorfu.

V turnaji zvítězili až příliš jednoznačně žáci Baníku Most před domácí Lokomotivou. Třetí místo Lovosic A bylo pro trenéry hlubokým zklamáním. Hráno 5 minut osobka, 5 nájezdů a 20 minut hra.

HF2015 -108

Výsledky Lovosic:

Lovosice A – Lovosice B hra 11:2, osobka 4:5, nájezdy 6:1
V úvodní osobce ukázalo B-čko, že házená se hraje srdcem a po zásluze zvítězilo. V dalším se ale prosadila zkušenost favorita.

Lovosice A – Lokomotiva Louny hra 15:6, osobka 7:3, nájezdy 0:8
V osobce nenechal favorit nic náhodě. Nájezdy trestuhodně zahodil (3 střely vedle branky). Hra nebyla v úvodu tak jednoznačná, ale po zpřesnění obrany Lovosičtí snadno z rychlých útoků skórovali.

Lovosice A – HK Baník Most hra 12:8, osobka 5:6, nájezdy 0:2
Na Most nelze hrát profesorskou házenou. Mostečtí v osobce jasně dominovali v bojovnosti. Loterii nájezdů jsme trapně odevzdali. V úvodu hry se zdálo, že Lovosice nechali srdíčko doma (6. min 2:5). Zlepšení obrany neslo ovoce (13. min 8:5) a rázem bylo jasno.

Lovosice A – Tygři Ústí n.L. hra 21:4, osobka 5:6, nájezdy 3:0
Trestuhodná osobka, když na favorita stačil jeden driblující hráč. V nájezdech byl soupeř bezzubější i díky Lukáčovi v brance. Ve hře už to byli Lovosice, důraz v obraně a rychlý přechod do útoku.

Lovosice B – Tygři Ústí n.L. hra 7:7, osobka 6:0, nájezdy 2:2
Rychlost a technika Lovosic se prosadila proti silové házené Tygrů

Lovosice B – Lokomotiva Louny hra 6:13, osobka 4:5, nájezdy 1:6
V osobce i v utkání až do 10. minuty drželo B-čko s favoritem krok. Škoda nízké účinnosti střelby.

Lovosice B – HK Baník Most hra 7:13, osobka 2:4, nájezdy 3:8
I v tomto utkání bylo B-čko důstojným soupeřem, ale Mostečtí byli přece jen nad jeho síly

6. Slovan Varnsdorf 0 0 4 0 0 4 0 0 4 0 4

Lovosické A-čko nastoupilo s velkým sebevědomím. Bohužel ani sprcha od B-čka je dostatečně nemotivovala. Jediné utkání, které snese přísné měřítko bylo s Mostem. Výkon všech hráčů byl jak dubnové počasí, nad průměr zahráli jen Lukáč, Heller a Lopata.

Lovosické B-čko předvedlo solidní hru. Na rozdíl od předchozího turnaje však polevilo v obraně. Výborně oba brankáři a Hron. Ostatní často střídali úspěšné zákroky s propadáky.