Také starší dorostenci o víkendu úspěšní

Ve druhém kole první ligy staršího dorostu hostili naši házenkáři celek Ostravy. Zápas byl vyrovnaný pouze v samém úvodu, pak se již projevila herní kvalita v náš prospěch.

141205_stD ce040

2.kolo 1. ligy st.dorostu:

HK FCC Město Lovosice – Sokol Ostrava
33:22 (16:7)

Stav zápasu byl vyrovnaný pouze do jedenácté minuty střetnutí, kdy svítil na ukazateli 5:5. Úsek mezi 11.-23.minutou pak Lovci vyhráli poměrem 8:1 (stav zápasu ve 23.minutě 13:6). Na konci první půle jsme pak nad soupeřem vedli o devět branek 16:7.

V úvodu druhého poločasu jsme navýšili vedení na rozdíl jedenácti branek 20:9. Pak již padaly branky na obou stranách a zápas tak skončil stejným rozdílem, tj. 33:22.

Komentář trenéra Radka Milera: „po počátečním nesmělém oťukávání, kdy na časomíře svítila 10. minuta a stav byl 5:5, jsme teprve začali bojovat v obraně a dařily se kombinace a rychlé útoky. Během následujících dvaceti minut se nám podařilo soupeři vstřelit 11 gólů a sami jsme inkasovali pouze dvakrát. I ve druhém poločase se bohužel střídaly hezké okamžiky kombinační házené s nepřesnostmi v zakončení s hluchou hrou a hlavně s naší velmi nedůraznou obranou. Skóre tudíž nenarůstalo tak, jako by jsme si představovali. Ostravu jsme tak porazili ,,jen,, o jedenáct branek a čeká nás velký kus práce v přípravě na další prvoligové utkání.“

V dalším zápase jedou starší dorostenci do Karviné, kde hrají v sobotu 3. 10. od 17hodin.

Sestava a branky Lovců: Gebur, Vodička – Poráč 5, Kalík 1, Prokop 1, Provinský 1, Motejl 9, Čepelák, Richter 1, Karlovec 1, Konárik 10/2, Čech 2, Seyfryd 2

7m hody: 5/3 – 2/2, vyloučení: 2 – 4, rozhodčí: Špaček, Lorenc, diváků: 40

Kategorie: mládež, starší dorost Rubriky: