Starší žáci zahájili podzimní část mistrovské soutěže turnajem v Děčíně

V letošním ročníku startují soutěži staršího žactva dvě družstva z Lovosic, dvě družstva z Ústí nad Labem, po jednom z Mostu a Loun.

V sobotu 5.9. zahájil tým starších žáků podzimní část regionální soutěže Ústeckého kraje.

IMG_7505

„B“ družstvo zajíždělo ke svému úvodnímu mistrovskému turnaji do Děčína, kde organizátorem bylo družstvo HSK Tygři Ústí n. Lab. „B“. Družstvo doplňovali 4 hráči z kategorie MLŽ, kteří podávali srdnatý a bojovný výkon, za který si zaslouží maximální pochvalu. Hrálo se na venkovním hřišti s povrchem, který byl zdatným protivníkem pro všechna zúčastněná družstva.

„A“ družstvo mělo pro toto kolo volno a zúčastnilo se mezinárodního turnaje v Drážďanech.

Hodnocení:

Naše družstvo bylo poskládáno zejména z hráčů ročníku narození 2002 a tomu odpovídal aktuální herní a zejména fyzický hendikep oproti soupeřům. Průběh jednotlivých utkání v turnaji byl téměř shodný, kdy naše družstvo, navzdory bojovnému nasazení všech hráčů, se nebylo schopno prosazovat proti fyzické převaze hráčů soupeře. Nejblíže k vítězství jsme byli při utkání s Louny, kdy nám chybělo velice málo, abychom svůj nejlepší výkon na turnaji přetavili v úspěch. Výborný výkon v tomto utkání, a nejen v něm, předvedli mladší žáci Michal Bednařík, Matěj Štolba, Karel Kryšpín a v brance zázračný Lukáš Lukáč.

IMG_7516

Výsledky družstva:                 

HK LOVOSICE „B“ – HK Baník MOST 4:17 (osobní obrana 3:4)
HK LOVOSICE „B“ – HSK Tygři ÚSTÍ n. Lab.“B“ 8:16 (2:4)
HK LOVOSICE „B“ – HSK Tygři ÚSTÍ n. Lab.“A“ 8:15 (0:3)
HK LOVOSICE „B“ – TJ Lokomotiva LOUNY 14:16 (4:2)

SESTAVA A BRANKY: LUKÁČ Lukáš – BURGR Michal (8), KUCHÁRIK David (2), BENDA Lukáš (2), VOSICKÝ Radim (3), ŠUMA Marek (2), HERMOCH Petr, BURŠA Vít, BEDNAŘÍK Michal (5), ŠTOLBA Matěj (5), KRYŠPÍN Karel (7/1)