Mladšímu dorostu vstup do soutěže nevyšel

První kolo mají za sebou naši mladší dorostenci. Ti v něm zajížděli do Velké Bystřice a první zápas sezóny se jim bohužel nevydařil.

141205_mlD ce021

1.kolo 1.ligy ml.d.:

SK Velká Bystřice – HK FCC Město Lovosice
42:23 (19:13)

Naši házenkáři dokázali držet krok s domácími zhruba do 18.minuty, kdy na ukazateli svítil stav 12:10 ve prospěch domácího celku. Vzápětí ale Bystřice utekla na rozdíl pěti branek a do konce prvního poločasu dokázala svoje vedení ještě navýšit na šestigólový rozdíl.

Naši Lovci chtěli zabojovat ve druhé půli a snížit náskok soupeře, bohužel se jim nevydařil vstup a úsek mezi 31.-37.minutou vyhrál soupeř poměrem 7:1. Navýšil tak svoje vedení již na 26:14. V konečném součtu pak domácí zvítězili o devatenáct branek 42:23.

V dalším kole se představí naši házenkáři poprvé v domácím prostředí, když v neděli 27. 9. přivítají od 13:30 hodin celek Mostu v regionálním derby.

Sestava a branky Lovců: Günl, Vodička – Heřmanovský, Vích 3, Baičev 2, Malý 2/1, Štraus 2, Škromach 1, Vraný 1, Bredferd, Stach 8/1, Timko 4

7m hody: 4/4 – 2/2, vyloučení: 0 – 4, rozhodčí: Paulíček, Pulido, diváků: 89

Kategorie: mládež, mladší dorost Rubriky: