Lovci porazili Apoldu a jedou na turnaj

V pátek večer sehráli házenkáři Lovosic poslední přípravné střetnutí na domácí palubovce. Přípravu v hale Chemik zakončili výhrou a vše již směřuje k prvnímu vrcholu sezónu v podobě česko-slovenského poháru v Praze.

HK FCC Město Lovosice – HSV Apolda
38:24 (18:13)

140816_Arnost cnh052

V dnešním přípravném zápase proti Apoldě viděli fanoušci vyrovnaný jen začátek střetnutí zhruba do stavu 10:10. Pak se již projevila větší herní kvalita našeho celku, který po pětigólovém vedení po první půli nakonec zvítězil rozdílem 14ti branek. Pro Lovce to byl poslední přípravný zápas v hale Chemik, zítra odjíždějí na turnaj do Německa a v dalším týdnu na ně již čeká první ostré utkání v podobě semifinále Česko-slovenského poháru. Ten se hraje v Praze a Lovosice v něm narazí na Mistra Slovenska Tatran Prešov.

Komentář trenéra Vladimíra Šumy: „v prvním poločase jsme udělali pár chyb v obraně, které pramenili z menšího důrazu, ale na hráčích začíná být znát také únava po kondiční části přípravy. Ve druhé půli se tato činnost zlepšila, dařilo se bránit soupeřovat pivota a díky získaným míčům i přechod do rychlého protiútoku.“

Sestava a branky Lovců: Hrdlička, Koňařík – Franc 3, Landa 2, Havel 2, Sýkora 5, Motl 9, Bouček 2/1, Jelínek 2/1, Chroustovský 1, Klimt 4, Miko 1, Malý 6, Jahn 1/1

Kategorie: aktuality, tým "A" Rubriky: