Poslední turnaj starších žáků

V sobotu 30.května sehráli naši starší žáci svůj poslední letošní mistrovský turnaj. Podrobnosti čtěte v článku.

HK .A.S.A. LOVOSICE – TYGŘI ÚSTÍ NAD LABEM 30:13 (15:9)

Turnaj jsme zahajovali proti ústeckým Tygrům. Měl to být zápas, kde si jsme si mohli nacvičit hlavně rychlý přechod do útoku, avšak již od 1.minuty bylo vidět od našich hráčů trestuhodné podcenění soupeře. Celý zápas hráli naši hráči bez stoprocentního nasazení a tak poločas skončil pouze 15:9 pro Lovce. Druhá půle přinesla mírné zlepšení a postupně jsme tak náskok navyšovali až na konečných 30:13.

Sestava a branky: Tomáš Jelínek – Durček Jan 7, Staněk Josef 2, Kovář Václav, Dojčinovič Daniel 6, Donát Jakub 1, Burgr Michal, Bázler Jiří 1, Šmíd Šimon 3, Heřmanovský Jan 4, Prášil Martin 4, Malý Kilian 2

LOKOMOTIVA LOUNY – HK .A.S.A. LOVOSICE 14:14 (7:6)

Ve druhém zápase jsme se postavili proti Lounům. Bohužel se opakoval scénář ze zápasu proti Tygrům a do zápasu šli naši hráči bez nasazení a bez chutě. Stav byl sice vyrovnaný, ale naši hráči dělali jednu technickou chybu za druhou a tak můžeme být rádi za vyrovnaný stav. Nutno podotknout, že našemu soupeři chyběli 2 hráči ze základní sestavy.

Sestava a branky: Tomáš Jelínek – Durček Jan 5, Staněk Josef 3, Kovář Václav 2, Dojčinovič Daniel 2, Donát Jakub , Burgr Michal, Bázler Jiří, Šmíd Šimon, Heřmanovský Jan 2, Prášil Martin, Malý Kilian

HK .A.S.A. LOVOSICE – BANÍK MOST 12:17 (5:10)

K poslednímu utkání sezóny jsme nastoupili proti celku Baníku Most. Soupeř nás od začátku utkání přehrával ve všech činnostech a zejména naše úroveň nasazení hráčů opět výrazně pokulhávala za očekáváním. V prvním poločase si mostečtí postupně vybudovali 5brankový náskok, který se později ukázal jako rozhodující pro celé utkání.

Sestava a branky: Tomáš Jelínek – Durček Jan, Staněk Josef, Kovář Václav 6, Dojčinovič Daniel 5, Donát Jakub , Burgr Michal, Bázler Jiří, Šmíd Šimon, Heřmanovský Jan 1, Prášil Martin, Malý Kilian

Konečné pořadí:     

  1. LOKOMOTIVA LOUNY
  2. HK .A.S.A. LOVOSICE
  3. BANÍK MOST
  4. TYGŘI ÚSTÍ NAD LABEM