Mladší žáci Mistry Ligy Ústeckého kraje!

V sobotu se v Děčíně konalo závěrečné kolo Ligy ústeckého kraje se konalo. Před turnajem bylo o celkovém pořadí rozhodnuto a očekávalo se, že Lovosice potvrdí svoje vítězství v kraji. Jestli se jim to povedlo se můžete dočíst v článku.

Velká gratulace všem hráčům i realizačnímu týmu a poděkování rodičům za podporu!

004

Liga Ústeckého kraje

Po dobrém výkonu družstvo mladších žáků předpoklady splnilo a v pohodové atmosféře, za krásného slunečného počasí, v turnaji zvítězilo, když body ztratilo až v posledním utkání s Baníkem  Most. Na druhém místě se celkově umístilo družstvo Baníku Most a třetí místo obsadil tým Lokomotiva Louny. Hráno – osobka 5 minut, 5 nájezdů a 20 minut hra.

Výsledky Lovosic:

Lovosice A – Tygři Ústí osobka 5:4, nájezdy 6:4, hra 14:10
Lovosicčí potřebovali k celkovému triumfu v soutěži získat 4 body a hned v prvním utkání se jim to, i když s problémy v osobce i v nájezdech podařilo. Ve hře si zahráli všichni hráči a do listiny střelců se zapsalo celkem 10 hráčů.

Lovosice A – Lokomotiva Louny osobka 4:4, nájezdy 4:1, hra 10:6
V poklidné atmosféře proběhlo i utkání s celkově třetím týmem soutěže. Hráči se pravidelně střídali a do tabulky střelců se zapsalo i tentokrát velké množství hráčů, celkem 8.

Lovosice A – Baník Most osobka 7:6, nájezdy 5:4, hra 13:20
V posledním utkání soutěže jsme se utkali s největším rivalem, družstvem Baníku Most. Osobku rozhodl brankou 10 s před koncem Vosický, nájezdy zvládly lépe naši hráči. Výsledek hry neodpovídá rozložení sil, po 5 minutách docházelo ke střídání 6 hráčů a ve 2 pětiminutovce Most obrátil stav z 3:5 na 4:10. Utkání bylo nezvykle bohaté na branky, což bylo způsobeno již rozhodnutím pořadím v soutěži. Do tabulky střelců se zapsalo celkem 9 střelců