Mladší dorostenci na závěr sezóny remizovali s Plzní

Stejně jako naši starší dorostenci, i jejich mladší kolegové zakončili sezónu zápasem proti Plzni. A výsledkem byla také remíza a dělba bodů na závěr soutěže. Podrobnosti si můžete přečíst v článku.

22.kolo 1.ligy ml.dorostu:

Lovci Lovosice – Talent Plzeň
24:24 (11:12)

141205_mlD ce010

První poločas byl stejně jako celý zápas velmi vyrovnaný. Ani jeden z celků si nedokázal vybudovat výraznější náskok. Dvě minuty před koncem první půle se naši házenkáři ujali vedení 11:9, ale třemi brankami v řadě se Plzni v závěru prvního poločasu podařilo stav zápasu otočit na 12:11 v její prospěch.

I ve druhém poločase se zápas gólově přeléval ze strany na stranu, Plzeň si držela těsné vedení a to až do stavu 17:19 (49.minuta zápasu). Lovci pěti góly za sebou otočili skóre na 22:19 v náš prospěch a směřovali k vítězství v utkání (55.minuta). Houževnatá Plzeň ale znovu zabojovala a během tří minut znovu srovnala skóre (22:22). Do konce zápasu se pak oba celky ve skórování vystřídaly a výsledkem byla remíza 24:24.

Našim Lovcům po skončení soutěže patří pátá příčka se ziskem 24bodů (dvanáct výher, deset porážek). Děkujeme celému týmu za reprezentaci klubu!

Sestava a branky Lovců: Günl, Vodička – Johan 2, Karlovec 3, Baičev 2, Gebhart 3, Richter 2, Schichor, Poráč 1, Malý 2/1, Timko, Stach 3, Prokop 6, Štraus.

7m hody: 2/1 – 5/4, vyloučení: 3 – 2, rozhodčí: Navrátil, Šiška.