Starší dorostenci i nadále mezi nejlepšími celky

Ani dvacáté kolo nezměnilo nic na tom, že naši starší dorostenci bojují i nadále o ty nejvyšší medailové příčky ve své soutěži. Jejich víkendovým soupeřem byla Kopřivnice, o utkání si můžete přečíst v článku.

20.kolo 1.ligy st.d.:

HK .A.S.A. Město Lovosice – KH Kopřivnice
31:13 (10:9)

141205_stD ce019

Pouze deset hráčů soupeře přijelo vzdorovat našemu týmu a přestože jsme měli početní i výsledkovou převahu, v prvním poločase to nebylo zřetelné. Ten přinesl brankově zcela vyrovnanou házenou a teprve brankou minutu před koncem jsme získali jednogólové poločasové vedení 10:9.

Naštěstí druhá půle již byla podle předpokladů a když soupeř během patnácti minut skóroval jen jednou, zatímco našim házenkářům se to povedlo hned osmkrát, rázem jsme vedli 18:10. Do konce utkání jsme obdrželi již jen tři góly a celkově tak zvítězili vysoko 31:13.

V tabulce zůstáváme ve trojici týmů se ziskem 30bodů a čtyři kola před koncem tak stále není jasné, kdo z celků si rozdělí jaké medaile. V dalším kole nás čeká těžká zkouška v podobě zápasu na Dukle (5.místo), kde hrajeme v sobotu 25. dubna od 14hodin.

Komentář trenéra Radka Milera: „soupeř z Kopřivnice dorazil ve značně okleštěné sestavě a to pravděpodobně zapříčinilo hrubé podcenění utkání z naší strany. Celý první poločas se nesl v duchu neproměněných  šancí a technických chyb. Obrana sice špatná nebyla, ale v útoku jsme vyráběli jednu chybu za druhou. Ve druhém poločase jsme ještě přidali větší důraz na středu obrany a podařilo se nám pokrýt střelce soupeře. Z rychlých útoků pak již nebyl problém šance proměňovat. Rázem se hra vyvíjela úplně jiným směrem.“

Sestava a branky Lovců: Hrdlička, Panzner – Franc 3, Kalík 4, Karlovec, Čech 1, Provinský 7, Černý 2, Strnad, Konárik 6/2, Čepelák 1, Pěkný 5/1, Seyfryd, Paleček

7m hody: 3/3 – 4/3, vyloučení: 2 – 5, rozhodčí: Kasík, Štrebl