Rezerva byla o víkendu úspěšná

Ve dvacátém kole druhé ligy mužů hostili Lovci „B“ celek Slavie Praha. Po brankově bohatém prvním poločase, kdy byl stav téměř vyrovnaný, naši házenkáři rozhodli druhý poločas jednoznačně ve svůj prospěch.

2.liga muži SVČ:

HK Lovosice B – HK Slavia Praha
39:27 (17:16)

mub_cn003

První poločas sice přinesl spíše naši převahu, ale nakonec skončil téměř nerozhodně. Dvakrát se našim hráčům podařilo vybudovat si výraznější náskok (9:4, 11:6), ale pokaždé jsme o něj přišli. Slavia šla dokonce do vedení, když nepříznivý stav 10:13 dokázala otočit na 14:13 ve svůj prospěch. Ještě do konce poločasu jsme ale dokázali získat těsné vedení 17:16.

V úvodních deseti minutách druhého poločasu jsme dokázali soupeři utéci na 24:18 a v dalším průběhu jsme drželi minimálně šestigólový náskok. Ten se nám podařilo v závěrečné pětiminutovce ještě navýšit na konečných 39:27.

V tabulce nám patří čtvrtá příčka se ziskem 28bodů. V předposledním kole jedeme do Bělé pod Bezdězem, kde hrajeme v sobotu 25. dubna od 17hodin.

Komentář trenéra Jiřího Motla st.: „utkání se vyvíjelo podle předpokladů. Hosté nás nejvíce potrápili v první půli, dokud měli sílu. Ve druhém poločase jsme zlepšili obranu a rychlými útoky jsme dovedli utkání do vítězného konce.“

Sestava a střelci: Švanda, Koňařík – Machač 3, Mareš, Strnad 1, Havlovec 7, Hrdlička L. 3, Pavlišin 8, Malý 11, Gebhart 2, Barth 4

7m hody: 6 – 2, vyloučení: 2 – 3, rozhodčí: Kasík, Štrébl, diváci: 25