Pokračování Ligy Ústeckého kraje ml.žáků

Třetí jarní kolo ligy Ústeckého kraje mladších žáků hostila 26. dubna 2015 hala Lokomotivy Louny. Úvodní utkání Mosteckých i Lovosic naznačilo, že to favorité soutěže nebudou mít snadné.

3. kolo Ligy Ústeckého kraje

V úvodním utkání Louny sebraly Mostu ve hře bod, vzápětí  Lovosice prohrály s Ústím nájezdy. Přesto turnaj skončil podle očekávání vítězstvím Lovosic před Mostem a Tygry Ústí..  Vítězstvím Lovosičtí zvýšili svůj náskok v celkové tabulce. Domácí skončili v turnaji čtvrtí, ale  stále zůstávají třetí v celkové tabulce. Varnsdorf na fyzicky vyspělejší soupeře neměl. Hráno – osobka 5 minut, 5 nájezdů a 20 minut hra.

Výsledky Lovosic:

Lovosice A – Tygři Ústí n.L. osobka 6:5, nájezdy 0:2, hra 16:12
Ospalý výkon Lovosic v osobce málem znamenal ztrátu bodů. Nájezdy Lovosičtí naprosto nezvládli. Také hra vypadala na nervydrásající pokračování osobky (9.min 7:6, 14.min 13:12). V závěru se Lovosičtí rozpomněli na rychlé útoky a výsledek byl pro Ústí příliš krutý.

Lovosice A – Lokomotiva Louny osobka 3:1, nájezdy 4:0, hra 13:9
Ke druhému utkání nastoupily jiné Lovosice. Drtivé rychlé útoky z důrazné obrany a pohyb v postupném útoku znamenaly jasné vedení (4.min 4:1, 11.min 9:3). V dalším vývoji Lovosičtí sérií nepřesností nabídli soupeři srovnání hry (15.min 10:8) a málem bylo drama.

Lovosice A – Baník Most osobka 6:4, nájezdy 7:6, hra 7:11
Lovosičtí zdaleka nepodali výkon z mosteckého turnaje. V osobce se vyznamenali brankáři a tak Lovosice stále vedli. Hra byla vyrovnaná, i když Mostečtí byli stále o krok vpředu (6.min 2:2, 11.min 4:4). Závěr utkání zvládli lépe Mostečtí díky lepší účinnosti střelby křídel.

Lovosice A – Slovan Varnsdorf osobka 8:1, nájezdy 4:1, hra 13:2
Soupeř se snažil, ale rozdíl ve fyzičce i technice byl příliš velký.