Na Dukle se dorostenců nedařilo

Ani jeden z našich dorosteneckých celků nebyl o víkendu úspěšný v rámci 21.kola dorostenecké ligy. Starším dorostencům se sice vedlo o něco lépe než jejich mladším kolegům, ale na vítězství to nemohlo stačit.

21. kolo 1.ligy st.d.:

HC Dukla Praha – HK .A.S.A. Město Lovosice
28:21 (14:12)

141205_stD ce028

Čtvrtou výhru v sezóně utrpěli naši starší dorostenci, kterým se nepodařilo bodovat na palubovce Dukly. Začátek zápasu přitom vypadal nadějně, když se naši házenkáři po sérii tří gólů dokázali dostat do dvoubrankového vedení 7:5. Dukla nám ale v dalších šesti minutách nepovolila vstřelit branku a otočila vývoj zápasu na 9:7 ve svůj prospěch. O dvě branky nakonec její hráči vyhráli i celý první poločas, který skončil 14:12 pro domácí.

První dvě branky druhé půle přišly z rukou Lovců a znamenaly ve 32.minutě srovnání na 14:14. Dukla ale znovu utekla na dvougólový rozdíl, který držela do 46.minuty zápasu. Úsek mezi 48.-57.minutou přinesl pro náš celek „katastrofu“, prohráli jsme jej poměrem 1:7 a zápas pak ztratili celkově 21:28.

V posledním kole hostíme doma tým Plzně, který na dálku bojuje o mistrovský titul v této kategorii. Naši házenkáři mají již dnes jistou medailovou příčku! A pokud se jim podaří zvítězit v posledním utkání s Plzní, které se hraje v neděli od 14hodin v hale Chemik, bude mít skvělou stříbrnou barvu! 🙂 Nenechte v tom naše dorostnce, bojujeme o velmi cennou medaili!

Komentář trenéra Radka Milera: „od první minuty se hrálo velmi vyrovnané utkání, kde žádný ze soupeřů nevedl více jak o dvě branky. Dukla se sice dostávala do výhodných střeleckých pozic, ale v brance se překonával Hrdlička.  Oproti tomu jsme v útoku až trestuhodně ztráceli balóny. Jen v prvním poločase jsme zaznamenali 10 technických nevynucených chyb. I ve druhém dějství byl zápas velmi vyrovnaný, ale pouze do šestnácté minuty. Pak následoval trhák domácích, na který jsme už nedokázali odpovědět a tak se domácí radovali ze sedmibrankového vítězství.“

Sestava a branky Lovců: Hrdlička, Panzner – Franc 7, Kalík 2, Čech 1/1, Provinský 1, Čepelák 1, Černý 2, Seyfryd 1, Konárik 1, Strnad 3, Pěkný, Paleček 2

7m hody: 0/2 – 2/1, vyloučení: 1 – 2, rozhodčí: Točík, Zych