Mladší Lovci podlehli Kopřivnici

Ve dvacátém kole nejvyšší soutěže mladších dorostenců nastoupili naši házenkáři proti Kopřivnici. V poločase prohrávali o tři branky a jak zápas nakonec dopadl se můžete dočíst v článku.

1.liga ml.d., 20.kolo:

HK .A.S.A. Město Lovosice – KH Kopřivnice
24:28 (12:15)

141205_mlD ce010

Kopřivnice byla náš soused v tabulce, když jí patřila čtvrtá příčka s tříbodovým náskokem před naším celkem. Po nedělním utkání bohužel soupeř svůj náskok ještě o dva body navýšil. Kopřivnici se vydařil již samotný vstup do zápasu. V 7.minutě jsme sice vedli 3:2, ale soupeř vzápětí otočil skóre pětibrankovou šňůrou na 7:3. Našim Lovcům se podařilo vrátit do zápasu a z nepříznivého stavu 4:8 čtyřmi brankami v řadě srovnali na 8:8 (20.minuta). Hosté se pak dostali zpět do čtyřgólového náskoku, ale i ten se nám podařilo zkorigovat na 12:13 dvě minuty před koncem. Do poločasového klaksonu se ale ještě dvakrát prosadila Kopřivnice a zvýšila svoje vedení po třiceti minutách na 15:12.

Vstup do druhé půle se našemu celku vůbec nevydařil, soupeři se povedlo během šesti minut, kdy jsme my nebyli střelecky úspěšní, odskočit již na vedení 19:12. V dalším průběhu zápasu se nám již nepodařilo jeho náskok výrazněji zkorigovat a nakonec jsme Kopřivnici podlehli rozdílem čtyř gólů 24:28.

V tabulce nám patří pátá příčka se ziskem dvaceti bodů. V dalším kole jedeme do Prahy, kde se v sobotu utkáme od 12hodin s celkem Dukly, která je momentálním lídrem tabulky.

Sestava a branky Lovců: Günl, Vodička – Johan 3, Karlovec 5, Baičev 1, Gebhart 3, Richter 1, Schichor 2, Poráč, Malý 1, Timko 4, Stach, Prokop 4, Štraus

7m hody: 2/0 – 2/1, vyloučení: 2 – 5, rozhodčí: Kasík, Štrébl