Mladší dorostenci na Duklu nestačili

Ve dvacátém prvním kole zajížděli naši dorostenci do Prahy, kde se oba týmy utkaly s protivníkem z Dukly Praha. Mladším dorostencům nevyšel především první poločas. Komentář k zápasu čtěte v článku.

1.liga ml.dorostu:

HC Dukla Praha – HK .A.S.A. Město Lovosice
38:24 (21:11)

141205_mlD ce009

Mladšímu dorostu se vůbec nevyvedla první třetina zápasu, po šesti minutách prohrávali 1:5, na konci první desetiminutovky pak 3:9. I nadále Dukla často skórovala, zatímco naše branky přibývaly jen sporadicky (21.minuta 16:5). Rozdíl po prvním poločase pak činil deset gólů 21:11.

Také začátek druhé půle vypadal hrozivě, kdy jsme během osmi minut dokázali skórovat jen jedinkrát. Bohužel celý zápas se pak nesl ve znamení dominance domácího celku, který nakonec naše mladé Lovce porazil vysoko 38:24.

V posledním kole letošní sezóny jedou naši házenkáři do Nového Veselí, kde hrají v neděli 10. 5. od 12hodin. Již teď je jasné, že v konečné tabulce obsadíme šestou příčku.

Sestava a branky Lovců: Günl, Vodička – Baičev 3, Poráč, Porkop 7, Malý, Štraus 1, Johan 1, Richter 2, Karlovec 5, Gebhart 5, Timko, Stach

7m hody: 2/2 – 0, vyloučení: 1 – 3, rozhodčí: Točík, Zych