V sousedském derby jednoznačná výhra našeho béčka

Naši Lovci „B“ se v regionálním derby utkali s týmem Chemičky Ústí nad Labem, která přijela oslabena o svého nejlepšího hráče. Naši házenkáři naopak nezaváhali a připsali si další vítězství v sezóně.

15.kolo 2.liga muži:

HK Lovosice B – Chemička Ústí n. L.
35:20 (16:11)

mub_cn004

Hodnocení utkání trenérem Jiřím Motlem st.

V patnáctém kole jsme hostili v naší hale Chemičku Ústí nad Labem. Ta přijela bez svého nejlepšího střelce Ondry Vrběckého (na podzim vstřelil našemu celku 13branek).

V prvním poločase bylo utkání vyrovnané až do 20. minuty (stav 10:8). Poté jsme se „utrhli“ na poločasových 16:11 a to především zásluhou Michala Švandy v brance. U hostů nás nejvíce trápili naši dva odchovanci Dlouhý Jan a Kabát Zděnek.

Ve druhém poločase jsme zlepšili obranu a plně se projevila naše fyzická připravenost a tak se z utkání stala jasná záležitost. Připsali jsme si tak jedenáctou výhru v letošní sezóně.

Našemu týmu patří po patnácti kolech třetí příčka se ziskem 22b. Stejně bodů má i čtvrtá Mladá Boleslav. Na prvních dvou místech jsou s bodovým náskokem týmy Libčic nad Vltavou a Prahy 4. V 16.kole hrajeme v Jablonci. Toto utkání je ale přeloženo až na květen (2.5. ve 14hodin). Nejbližším zápasem je tedy utkání 17.kola, ve kterém se 21. března utkáme s Libercem.

Sestava a branky: Koňařík, Švanda – Machač 3, Semerád 1, Mareš 1, Havlovec 5, Hrdlička L. 5, Jelínek 2, Pavlišin 2, Malý 12, Barth 4

7m hody: 6/3 – 4/4