Utkání proti lídru tabulky se mladším dorostencům nevydařilo

Vysokým rozdílem podlehli naši mladší dorostenci, když se v rámci čtrnáctého kola první ligy mladšího dorostu utkali s týmem Zubří. Komentář k zápasu čtěte v článku.

14.kolo ml.d.:

HC Zubří – HK Lovosice
45:29 (23:10)

140125_memmv_cn031

Nevydařené utkání mají za sebou naši mladší dorostenci, kteří se v neděli utkali s vedoucím celkem tabulky Zubřím. Zatímco na podzim jsme soupeři podlehli o pět branek v domácím prostředí, na půdě soupeře jsme utrpěli vysokou porážku.

O vyrovnaném zápase se dá hovořit pouze v jeho úvodních deseti mintuách, po kterých byl stav 8:6 pro domácí. Následovala šestibranková šňůra Zubří a našich sedm minut bez vstřeleného gólu, ze kterých rezultovalo vedení domácích 14:7. Ještě do poločasu pak Zubří navýšilo svoje vedení na 23:10.

Ani druhá půle nepřinesla velké zlepšení na naší straně, ale naštěstí náskok soupeře za druhý poločas narostl „již“ jen o tři góly. Celkově tak Zubří porazilo naše Lovce 45:29. Naši házenkáři se nacházejí na páté příčce tabulky se ziskem 18bodů. V dalším kole se potkáme s naším sousedem v tabulce, čtvrtou Karvinou. Tu hostíme v domácím prostředí v neděli 8. března od 12hodin.

Komentář trenéra Milana Berky: „odehráli jsme utkání absolutně bez obrany. Taktické pokyny jsme zvládli dodržovat jen do stavu 8:6 pro domácí, pak se naše hra rozpadla na hru jednotlivců a po prvním poločase bylo o vítězi rozhodnuto. Na toto utkání chceme co nejdříve zapomenou a napravit jej v další kole.“

Sestava a branky Lovců: Günl, Vodička – Durček, Karlovec 2, Baičev 3, Gebhart 2, Dojčinovič 1, Poráč, Stach 4, Prokop 17