Starší dorostenci přehráli Karvinou

V patnáctém kole první ligy staršího dorostu se naši Lovci utkali s celkem Karviné. Přestože bodový rozestup mezi oběma celky byl výrazný, soupeř byl dnes pro nás těžkým protivníkem. Komentář k zápasu čtěte v článku.

1.liga st.dorostu:

HK Lovci Lovosice – Karviná
25:23 (13:13)

140125_memmv_cn004

Popis zápasu trenérem Radkem Milerem.

Tuto neděli nás čekal další velmi nepříjemný soupeř, který to od první minuty plně potvrzoval. Celý první  poločas byl naprosto vyrovnaný a vedení se přelévalo z jedné strany na druhou. Nám se sice dařily útočné kombinace, ale jejich zakončováni bylo často bez efektu. S přibývajícími minutami navíc rostla naše nervozita a hráči ne zcela přesně plnili pokyny trenérů.  V obraně jsme se dopouštěli zbytečných chyb a tak jsme se nemohli divit, že hosté úspěšně kombinovali a vytvářeli si gólové šance na našem brankovišti.

Do druhého poločasu jsme vstoupili lépe a vytvořili jsme si až tří brankové vedení ale vzápětí jsme o něj bohužel přišli. Rozhodující byl pak úsek mezi 16. a 24. minutou, kdy jsme vstřelili čtyři branky a díky výborné obraně žádnou nedostali. V posledních 5. minutách jsme sice párkrát zazmatkovali a Karviná tak dokázala snížit na rozdíl dvou branek,  ale konečné vítězství jsme si již vzít nenechali.

Lovosice i nadále zůstávají na čele tabulky. V dalším kole jedeme do Jičína, kde hrajeme v neděli 15. března od 15hodin.

Komentář trenéra Radka Milera: „zápas přinesl hodně bojovnosti a hodně dřiny, ale co se týká  taktického pojetí, tak z naší strany také velmi špatný výkon.  Kluci měli  jasné pokyny jak hrát,  přesto si dělali věci po svém, což nemůžeme a ani nechceme akceptovat. Na druhou stranu družstvo Karviné předvedlo výborný výkon hlavně v obraně a tak musíme být  nakonec se ziskem dvou bodů určitě spokojeni.“

Vývoj utkání: 3:6, 6:6, 9:8, 12:11, 13:13 – 15:16, 18:16, 20:20, 24:20, 24:21, 25:23

Sestava a branky Lovců: Hrdlička, Panzner – Franc 8, Kalík 5, Karlovec, Čech, Provinsk7 3, Gebhart, Černý 3, Strnad 3, Konárik 3, Čepelák, Pěkný, Prokop

7m hody: 0 – 4/3
vyloučení: 3 – 2
rozhodčí: Kasík, Lorenc