Na palubovce Nového Veselí mladší dorostenci nebodovali

V sedmnáctém kole první ligy dorostu zajížděly oba naše celky na hřiště Nového Veselí. Mladší dorostenci nezvládli první poločas a celkově třetímu týmu tabulky podlehli o devět branek.

17.kolo, 1.liga ml.dorost:

TJ Sokol Nové Veselí – HK A.S.A. Lovosice
29:20 (15:4)

140125_memmv_cn025

Začátek byl pro náš tým z kategorie hororů. Nové Veselí se rychle dostalo do vedení 3:0 (6.minuta) a po osmibrankové sérii mezi 11.-23.minutou, kdy naši hráči nedokázali gólově odpovědět, se ujalo dokonce vedení 11:3. Naši Lovci první poločas dohráli v útlumu a skóre po první půli tak bylo hrozivých 15:4 pro domácí.

Ve druhé půli jsme se tak pokusili nepříznivý výsledek aspoň zkorigovat. Nejblíže jsme se dokázali k soupeři dostat ve 22.minutě, kdy jsme snižovali na 24:16. Nakonec zápas skončil výhrou domácích 29:20.

Naši dorostenci jsou po sedmnáctém kole na šestém místě tabulky se ziskem 18bodů. V dalším kole přivítáme v hale Chemik celek Dvora Králové, který hostíme v neděli 29. 3. ve 12hodin.

Komentář trenéra Václava Karlovce: „věděli jsme, že nás nečeká nic lehkého. Domácí tým, který bojuje o přední příčky je bojovný a ukázal svoji sílu. Od začátku utkání nás přehrával svojí bojovností jak v obraně, tak i v útočné činnosti. Naši hráči se nedokázali vyrovnat s aktivní obranou domácích, a proto jsme odcházeli do šaten s rozdílem 11 banek. Po důrazné poločasové domluvě, že utkání je prakticky rozhodnuté, ale hraje se i o čest a reprezentaci klubu, hráči pochopili, že musí zabojovat, a to přenesli na hřiště. Svým přístupem v druhém poločase dokázali, že se domácím dokáží vyrovnat jak v bojovnosti tak i v zakončování a po zásluze vyhráli alespoň druhý poločas o dvě branky.“

Sestava a branky Lovců: Günl, Vodička – Johan 1, Karlovec 9/1, Baičev 1, Gebhart 3, Mareš 1, Dojčinovič, Heřmanovský 1, Malý, Timko 1, Prokop 1, Štraus 2

7m hody: 1/1 – 1/0
vyloučení: 1 – 4
rozhodčí: Hanák, Šlezingr