Mladší dorostenci na soupeře nestačili

Zatímco starší dorost se po utkání s Karvinou mohl radovat z vítězství, na stejného soupeře naši mladší dorostenci nestačili a podlehli mu o šest branek. Hodnocení utkání čtěte v článku.

15.kolo ml.dorost:

HK Lovci Lovosice – HCB Karviná
26:32 (13:17)

mld_lodu_cs008

Nevydařené utkání odehráli naši mladší Lovci se svým sousedem v tabulce. Na podzim náš celek Karviná porazila o sedm branek a i v jarní části, navíc na naší palubovce, byla úspěšnější, tentokráte rozdílem šesti gólů.

Začátek zápasu byl vyrovnaný, oba celky se střídaly ve skórování a výsledkem byl nerozhodný stav 8:8 v 15.minutě utkání. Pak se ale soupeři podařila šňůra gölů a rázem nám odskočil na sedmibrankový rozdíl 9:16. Ještě do poločasu se nám podařilo mírně zkorigovat stav na 13:17.

Začátek druhé půle byl podobný začátku té první a oba celky se střídaly v úspěšném zakončování. Bohužel i pokračování bylo obdobné, když Karviná následně prokázala více bojovnosti a odhodlání a opět dokázala výrazně odskočit (17:24 ve 43.minutě). Na tento její náskok jsme již nedokázali zareagovat a celkově podlehli 26:32.

V dalším kole jedeme do Jičína a to v neděli 15. března. Zde hrajeme od 13hodin a pokusíme se dnešní neúspěšný výsledek napravit. V tabulce patří našim Lovcům pátá příčka s 18body, Jičín je sedmý s 10body.

Komentář trenéra Milana Berky: „dnes jsme si nezasloužili zvítězit. V zápase se ukázal diametrálně rozdílný přístup obou týmů. Zatímco Karviná měla do utkání chuť, bojovala a jejím hráčům nechybělo nasazení, na naší straně jsme všechno z těchto atributů postrádali.“

Sestava a branky Lovců: Günl, Vodička – Johan 1, Karlovec 5, Baičev 1,  Vodička, Gebhart 5, Richter, Schichor 1, Stach 2, Malý 4/2, Prokop 7, Štraus

7m hody: 2/2 – 4/4
vyloučení: 5 – 5
rozhodčí: Kasík, Lorenc