Druhý poločas přinesl oba body Jičínu

V šestnáctém kole dorostenecké soutěže se oba naše týmy představily v Jičíně. Ani jeden z nich nakonec nebyl úspěšný, když mladší dorostenci podlehli soupeři o dva góly.

16. kolo ml.dorost:

HBC Jičín – HK Lovci Lovosice
28:26 (15:17)

mld_duk_cn003

Náš sobotní soupeř měl na svém kontě deset bodů, zatímco naši Lovci osmnáct. Na podzim jsme jej navíc porazili v domácím protředí o šest branek, takže jsme si chtěli i v tomto střetnutí připsat další dva body. Bohužel po našem vítězném poločase se nakonec radovali domácí.

Začátek zápasu byl vyrovnaný, oběma týmům se dařilo překonávat soupeřovu obranu a skórovat. O něco lépe na tom byli naši házenkáři, kteří byli neustále ve vedení a soupeř vždy jen dotahoval. Za stavu 8:9 se nám povedla šňůra tří branek a soupeři jsme odskočili již na 8:12 (22.minuta). A i nadále jsme si udržovali tříbrankové vedení a to až do stavu 13:16. V závěrečných minutách Jičín snížil na 15:16, ale Lovci přidali v samém závěru ještě jednu branku a tak do šaten odcházeli spokojenější s dvougólovým vedením.

Jičínu se v samém úvodu druhé půle podařilo otočit vývoj střetnutí na 18:17 a v dalším průběhu to byli domácí, kteří tahali za delší konec provazu. V 55.minutě vedl Jičín největším rozdílem 26:23. Nám se pak již podařilo jen snížit na konečných 28:26.

Mladší Lovci si tak připsali sedmou porážku v sezóně a zůstávají na šesté příčce tabulky. V dalším zápase jedeme na palubovku třetího celku tabulky Nového Veselí. Tam hrajeme v sobotu 21. března od 18hodin.

Sestava a branky Lovců: Günl, Vodička – Johan 2, Karlovec 4, Baičev, Gebhart 3, Mareš, Richter 6, Malý 3/3, Timko 2, Stach 2, Prokop 4, Štraus

7m hody: 1/1 – 3/3
vyloučení: 5 – 4
rozhodčí: Ledvinka, Lehký