Desáté vítězství mladších dorostenců v sezóně

Naši mladší dorostenci v neděli nastoupili proti celku Dvora Králové. Velmi dobře se jim vydařil první poločas a po šestibrankovém náskoku nakonec stejným rozdílem i zvítězili. Podrobnosti čtěte v článku.

18.kolo 1.ligy ml.dorostu:

HK Lovci Lovosice – 1.HK Dvůr Králové
29:23 (15:9)

141205_mlD ce004

Především velmi dobrý výkon v prvním poločase zápasu podpořený i brankovými úspěchy, stál za vítězstvím našich mladších Lovců. Ti vstoupili do zápasu velmi dobře a po jedenácti minutách vedli 7:2. Soupeř se dokázal prosazovat jen velmi sporadicky, ve 22.minutě jsme vedli již o deset gólů 14:4. Ještě do poločasu se Dvoru Králové podařio snížit na přijatelný šestigólový rozdíl 15:9.

Druhý poločas ale nepřinesl žádný dramatický zvrat, naši házenkáři si i nadále udržovali výrazné vedení, které se nesnížilo pod šestibrankový rozdíl. Stejným rozdílem nakonec zvítězili i v celém utkání.

Dosáhli tak na desátou výhru v sezóně a potvrdili svoji šestou příčku. Na šestém místě mají 20bodů a mají výrazný náskok před sedmým týmem soutěže Jičínem, který má na svém kontě 14bodů. V příštím týdnu mají naši mladší dorostenci volno a další kolo na ně čeká až 11. 4., když se v 16hodin představí na palubovce Strakonic.

Sestava a branky Lovců: Günl, Vodička – Johan 4, Schichor 1, Baičev 2, Gebhart 1, Heřmanovský 3, Dojčinovič, Malý 5/2, Timko 2, Stach, Prokop 6, Štraus 5

7m hody: 2/2 – 5/2, vyloučení: 8 – 4, rozhodčí: Štrébl, Kasík, diváků: 55