Ani starší dorost v Jičínu neuspěl

Druhou porážku v soutěži utrpěli naši starší dorostenci, když v zápase chudém na branky podlehli Jičínu o tři góly. Komentář a hodnocení čtěte v článku.

1.liga st.dorost:

HBC Jičín – HK .A.S.A. Město Lovosice
20:17 (9:9)

141205_stD ce007

Přestože i tým staršího dorostu dělil od jeho sobotního soupeře velký počet bodů a také podzimní měření sil dopadlo jasně pro náš celek, ani starší dorostenci si nepřipsali bodový zisk. Lovcům se nevydařil již samotný vstup do zápasu, když v 8.minutě prohrávali s domácími 0:4. V úseku mezi 9.-22.minutou ale byli naši Lovci dominantním týmem a vyhráli jej poměrem 7:1. Otočili tak vývoj střetnutí ve svůj prospěch (7:5 ve 22.minutě ve prospěch Lovosic). Zbytek poločasu již byl zcela vyrovnaný a nakonec vyrovnaně i skončil.

Hned v úvodu druhého poločasu se Jičínu podařilo mírně odskočit na rozdíl dvou branek. Tento náskok držel soupeř do 46.minuty, kdy svoje vedení ještě navýšil a to již na nepříjemných pět gólů (17:12 v 52.minutě). Toto jeho vedení jsme již nedokázali vymazat, když jsme se v závěru jen přiblížili na konečných 20:17.

Starší dorostenci i přes druhou porážku vedou ligovou tabulku se ziskem 26bodů. Za nimi je ovšem hned dvojice týmů jen s dvoubodovou ztrátou (Plzeň, Nové Veselí). V dalším kole jedeme právě do Nového Veselí, kde hrajeme v sobotu 21. března od 20hodin.

Sestava a branky Lovců: Hrdlička, Panzner – Franc 3, Kalík 2, Paleček, Čech 4/2, Provinský 1, Karlovec, Černý, Strnad, Konárik 4/1, Čepelák 1, Pěkný 2, Seyfryd

7m hody: 4/4 – 3/4
vyloučení: 8 – 3
rozhodčí: Blanar, Haramul