Záloha Lovců zpět na špici

Naše béčko v neděli hostilo lídra soutěže z Mladé Boleslavi, se kterým na podzim prohrálo o dvě branky. Odveta se Lovcům podařila více jak dobře a můžete si o ní přečíst v článku.

13. kolo 2. liga muži:

HK Lovosice B – TJ AŠ Ml. Boleslav
28:18 (14:9)

Začátek zápasu přinesl branky na obou stranách a nerozhodné skóre 5:5 po dvanácti minutách hry. Pak přišla šňůra šesti gólů v řadě a Lovci odskočili na 11:5. Boleslav se pak několikrát dokázala prosadit, ale stačilo jí to jen na zkorigování skóre na 14:9 po prvním poločase.

Jakékoliv naděje soupeře na úspěch jsme pak zhatili vydařeným vstupem do zápasu a vedení 19:10, později dokonce 25:12. Celkově jsme Mladou Boleslav porazili 28:18.

V příštím kole najíždíme na horkou půdy Prahy 4, kde hrajeme v neděli 1. března od 17:30hodin.

Komentář trenéra Jiřího Motla st.: „v tvrdém utkání, ve kterém „čarovali“ gólmani obou mužstev, jsme měli navrch především v obraně, ve které tvrdil muziku Jirka Semerád. Naši házenkáři si do poločasu vytvořili pětibrankový náskok a to díky rychlým útokům. Ten jsme ve druhé půli neustále zvyšovali až na konečných 28:18. V našem týmu vynikali oba brankáři (Koňařík 72%, Švanda 50%) a Pavlišin. Tímto výsledkem jsme vystřídali Mladou Boleslav na čele tabulky.“

V příštím kole najíždíme na horkou půdy Prahy 4.

Sestava a branky: Koňařík, Švanda – Machač 1, Kalík, Semerád 1, Franc 3, Strnad 1, Havlovec 2, Hrdlička L., Konárik, Pavlišin 9, Malý 7, Gebhart, Barth 4

7m hody: 2/0 – 3/1