Okleštěná sestava přivezla dva body ze Zlína

Přestože jeli mladší dorostenci na zápas do Zlína pouze s deseti hráči, podařilo se jim získat další dva body do ligové tabulky. Komentář k utkání čtěte v článku.

12.kolo 1.ligy ml.dorostenců:

HC Zlín – Lovci Lovosice
27:29 (12:11)

141205_mlD ce020

Začátek utkání se mladým Lovcům vydařil, pět minut nedovolili soupeři vstřelit branku, zatímco sami byli úspěšní třikrát (0:3 v 5.minutě v náš prospěch). Pak ale přišel střelecký výpadek na naší straně a soupeř otočil stav zápasu na 6:4 (13.minuta). Zbytek první půle přinesl vyrovnanou házenou, kdy byli domácí většinou v těsném jednobrankovém vedení. Stejným rozdílem vyhráli i celý poločas, když do šaten odcházely oba týmy za stavu 12:11 ve prospěch Zlína.

Jednogólový náskok si domácí udržovali do 38.minuty zápasu. Úsek mezi 38.-44.minutou se vydařil Locům, kteří jej vyhráli poměrem 6:1 a otočili zápas ve svůj prospěch (16:20 pro Lovosice). Soupeři jsme pak nedovolili přiblížit se více jak na rozdíl dvou gólů a nakonec jsme o dvě branky vyhráli také celkově.

Mladší dorostenci si tak připsali osmou výhru v soutěži a mají na svém kontě šestnáct bodů. V dalším kole přivítají na domácí palubovce Frýdek-Místek v neděli 22. února od 12hodin.

Komentář trenéra Milana Berky: „vyšel nám vstup do zápasu, kdy jsme se dostali do tříbrankového vedení. Pak ale přišla série našich neproměněných šancí, která vrátila soupeře zpět do utkání. Po zbytek poločasu jsme pak tahali za kratší konec a zlom nastal až ve 38.minutě druhé půle, kdy se nám podařilo soupeři brankově odskočit na rozdíl čtyř gólů. Zápas jsme pak dotáhli do úspěšného konce a po zásluze zvítězili. Podali jsme kolektivní výkon a všem hráčům patří veliké poděkování za bojovnost a disciplinu.“

Sestava a branky Lovců: Günl, Vodička – Johan, Baičev 2,Mareš 6, Dojčinovič, Malý 1/1, Timko 1, Prokop 13, Štraus 6

7m hody: 3/2 – 1/1
vyloučení: 6 – 5
rozhodčí: Kramoliš, Krupa