Mladší dorostenci podlehli Dukle

V desátém kole první ligy mladších dorostenců se naši Lovci utkali s druhým týmem tabulky Duklou Praha. Po vyrovnaném prvním poločase se bohužel nepodařilo udržet nadějný stav a prohráli jsme o dvě branky.

1.liga ml.d.:

HK Lovosice – HC Dukla Praha
26:28 (13:13)

mld_duk_cn005

Naši házenkáři museli v začátku dotahovat třígólové vedení hostí, kteří díky šňůře čtyř branek otočili z 1:2 na 5:2 ve prospěch Dukly (14.minuta). V 22.minutě ale bylo srovnáno na 8:8 a zbytek poločasu byl vyrovnaný. Hostům se ze stavu 10:10 podařilo odskočit na 10:13, ale velmi dobře zvládnutý závěr první půle přinesl nerozhodný stav 13:13.

Výborně se Lovcům podařil vstup do druhého poločasu a ve 33.minutě vedli 16:13. Bohužel Dukla během dvou minut srovnala na 16:16. Zápas byl vyrovnaný do 54.minuty, kdy na ukazateli svítil stav 22:23 ve prospěch soupeře. Závěrečné minuty vyšly o kousek lépe soupeři, který je vyhrál poměrem 4:3 a celkově porazil náš tým 28:26.

Lovcům patří po 10.kole páté místo se ziskem 12bodů. V posledním letošním kole jedou naši házenkáři do Plzně, kde hrají v pátek 5. prosince od 17hodin.

Sestava a branky Lovců: Günl, Vodička – Johan 2, Karlovec 5, Baičev, Gebhart, Mareš 4, Richter 3, Schichor 1, Poráč 1, Malý 4/3, Timko, Stach 2, Prokop 4

7m hody: 3/3 – 3/3
vyloučení: 4 (ČK Prokop) – 5
rozhodčí: Štrébl, Halada