Záloha popáté vyhrála a je třetí v tabulce

Druholigovou tabulkou se pomalu nahoru posunuje rezerva našeho mužského celku, která o víkendu nastoupila proti Libčicím nad Vltavou. Hodnocení vítězného utkání čtěte v článku.

7. kolo 2. liga muži SVČ:

Sokol Libčice – HK Lovosice B
23:26 (12:10)

mub_cn017

Hodnocení trenéra Jiřího Motla st.

V sedmém kole 2. ligy mužů nastoupila naše záloha na palubovce Libčic. Domácí povzbuzeni vítězstvím v českém poháru nad prvoligovým Náchodem působili sebevědomě. Byli to však naši hráči, kteří udávali tempo hry a celkem snadno jsme se dostali do čtyřbrankového vedení. Poté začal přímo festival našich neproměněných šancí a domácí do konce poločasu otočili skóre na 12:10 a to může být rádi, že v naší bráně chytal spolehlivě brankář Koňařík, který měl 50% úspěšnost.

Ve druhém poločase pokračovalo naše střelecké trápení, ale díky Sýkorovi jsme drželi s domácími krok a v samotném závěru jsme strhli vítězství na naši stranu.

Osmé podzimní kolo sehrají Lovci „B“ proti Kolínu. Ten přivítají v naší hale v neděli 16. listopadu od 15:15 hodin.

Sestava a branky Lovosic: Koňařík, Rada – Hrdlička 1, Machač, Baičev, Dlouhý Jiří, Malý 3, Barth 2, Sýkora 11/1, Havlovec, Pavlišin 6, Semerád 1

Kategorie: tým "B"