Záloha Lovců opět vítězně

Mužská záloha prodloužila svoji šňůru vítězných zápasů, když o víkendu v Praze porazila Slavii. Vyhrála tak již pošesté v řadě, komentář trenéra čtěte v článku.

9.kolo 2. liga muži:

HK Slavia Praha – HK Lovosice B
26:34 (12:21)

mb_lous_cs004

Komentář trenéra Jiřího Motla st.

V devátém kole II. ligy mužů jsme byli hosty pražské Slavie. Do utkání jsme šli s cílem získat dva body, což jsme od samého začátku začali plnit. Ve dvanácté minutě jsme vedli již rozdílem pěti branek 9:4, o pět minut později to již bylo o devět gólů v náš prospěch 14:5. Nakonec jsme první poločas vyhráli stejným rozdílem 21:12.

Ve druhé půli už chyběla našemu týmu koncentrace z první půle, přesto jsme utkání bez větších komplikací dotáhli do vítězného konce. Zajímavostí bylo, že v našem týmu nastoupilo z 11 hráčů do pole 5 pivotů. Střelecky se dařilo Barthovi. V brance měl v první půli Koňařík 55% a ve druhé Rada 40%

V tabulce nám patří druhá příčka se ziskem 14bodů, o dva body více má první Mladá Boleslav. V příštím kole se utkáme v domácí hale v neděli 30.11.2014 s Bělou pod Bezdězem od 16hodin.

Sestava a branky Lovosic: Koňařík, Rada – Machač, Mareš, Semerád, Sýkora 1, Havlovec 2, Hrdlička 2, Jelínek 3, Pavlišin 3, Malý 10/4, Dlouhý Jiří, Barth 13.

7m hody: 1/1 – 6/6
vyloučení: 3 – 2
rozhodčí: Navrátil, Šiška