Mladší dorostenci bodovali proti Kopřivnici

V devátém kole první ligy mladšího dorostu zajížděli naši Lovci do Kopřivnice. Po vyrovnané první půli se jim ve druhém poločase začalo střelecky dařit a nakonec soupeře předčili o pět branek. Hodnocení trenéra čtěte v článku.

mld_lovoplz_cs013

Hodnocení trenéra Václava Karlovce.

9.kolo 1.ligy ml.dorostu:

HK Kopřivnice – HK A.S.A. Lovosice
28:33 (14:14)

Začátek utkání nás nezastihl v herní pohodě, hráči dělali mnoho technických chyb a k tomu se přidala i nepřesná střelba. Domácí toho dokázali využít a naše chyby trestali. Dostali se do jednoduchého vedení 7:3. Za tohoto stavu jsme si vzali time out a hráčům jsme připomenuli, co jsme si řekli před utkáním. Od této chvíle jsme začali hrát zodpovědněji a to se odrazilo na poločasovém stavu 14:14.

Do druhé půle utkání jako když nastoupilo úplně jiné družstvo, začalo se nám dařit v obranné činnosti s přechodem do rychlého útoku, kde se začaly proměňovat střelecké šance. Během dvanácti minut jsme domácím odskočili na rozdíl pěti branek a trpělivou hrou jsme náskok neustále udržovali. Domácí tak neměli už žádnou šanci na obrat v utkání. Můžeme říci, že toto vítězství bylo zasloužené, střelecky se prosadil Martin Prokop.

Našim dorostencům patří po devíti ligových kolech pátá příčka se ziskem 12bodů. Stejný počet má i čtvrtá Karviná, jen o dva body více pak třetí tým soutěže Nové Veselí. V dalším kole přivítáme celek Dukly Praha, kterému patří druhé místo se ziskem 16bodů. Přijďte nás povzbudit proti tomuto těžkému soupeři, budeme to potřebovat!

Sestava a branky Lovosic: Günl, Vodička – Johan, Karlvoec 2, Baičev, Gebhart, Mareš 1, Richter 2, Schichor 4, Poráč 7, Malý 3/1, Timko, Stach, Prokop 14

Branky ze 7m hodů: 1 – 1
vyloučení: 4 – 3
rozhodčí: Jaroň, Vala