Mladší Lovci na Karvinou nevyzráli

Společně s týmem staršího dorostu cestovali naši mladší Lovci do Karviné. Souboj čtyř týmů ve dvou zápasech nakonec dopadl smírně, když si oba kluby připsaly po jednom vítězství. Podrobnosti a hodnocení trenéra čtěte v článku.

4.kolo ml.dorost:

HCB Karviná – HK Lovosice
26:19 (16:10)

140125_memmv_cn006

Hodnocení trenéra V.Karlovce:

Utkání začalo podle našich představ, hráčům se dařila střelba i obranná činnost a to až do desáté minuty. V tomto čase jsme se nechali zbytečně vyloučit a domácí toho náležitě využili, odskočili nám na tříbrankový rozdíl. Ve 13.minutě byl stav 8:5 pro domácí, následoval time-out. Hráči po domluvě zvedli hlavu a snížili na rozdíl jediné branky 9:8. V tomto momentu nám uškodili svými nepřesnými výroky rozhodčí a v poločase jsme prohrávali 16:10.

Nástup do druhého poločasu byl z naší strany velmi dobrý, podařilo se nám snížit až na 17:14 a to na ukazateli běžela 36.min. Tento stav vydržel až do 42 minuty, kdy došlo k dvojitému vyloučení našeho hráče a hráči Karviné nás trestali z rychlých útoků. Skóre narostlo na rozdíl 6 branek (20:14). V závěru utkání jsme již nenašli sílu na obrat a v utkání podlehli 26:19.

Další zápas hrajeme doma v Lovosicích v neděli 19. října od 12 hodin s Jičínem.

Sestava a branky Lovosic: Günl, Vodička – Štraus, Johan 1, Karlovec 5, Baičev 1, Gebhart 1, Mareš, Stach 1, Poráč 4, Malý 3/3, Prokop 3

7m hody: 2/2 – 3/3
vyloučení: 3 – 3
rozhodčí: Horalík, Kosa