Mladší dorostenci vezou výhru z Frýdku-Místku

Ve druhém kole první ligy mladšího dorostu nastoupili naši házenkáři na severu Moravy. Proti Frýdku-Místku sehráli vyrovnanou partii. Komentář a hodnocení čtěte v článku.

2.kolo ml.dorostenci, 1.liga:

SKP Frýdek-Místek – HK Lovosice
22:23 (13:10)

140125_memmv_cn023

Hodnocení trenéra Milana Berky ml.:

V prvním poločase bylo vidět vyrovnanou hru, skóre se přelévalo ze strany na stranu.Těsně před koncem poločasu nám soupeř odskočil o 3 branky. Výsledkem byl poločasový stav 13:10.

V úvodu druhé půle se nám podařilo soupeře zaskočit. Dobrou obranou, podpořenou výkony obou našich brankařů, jsme získali jednogólové vedení 13:14 a tímto rozdílem jsme vedli až do samého závěru střetnutí. V poslední minutě měl soupeř míč v držení, ale naši chlapci mu výbornou obranou vůbec nedovolili ohrozit naší branku.

Celé družstvo zaslouží pochvalu za bojovný,kolektivní výkon. V dalším kole přivítáme v neděli 5. října od 14 hodin celek Zubří.

Sestava a branky Lovosic: Vodička,Gϋnl – M.Prokop 11, O.Poráč 3, M.Baičev, Š.Malý 1/1, D.Štraus 1, F.Johan 1, P.Stach, D.Karlovec 2, M.Gebhart 4, D.Mareš

7m hody: /2 – /1
vyloučení: 2 – 5
rozhodčí: Klimek, Kobielusz