Čtvrtá výhra zálohy Lovců

V šestém kole druhé ligy mužů hostila rezerva tým Liberce. Po nepřesvědčivém prvním poločase se jí lépe vydařila druhá půle a nakonec zvítězila o devět branek. Podrobnosti k zápasu čtěte v článku.

6. kolo 2.ligy mužů SVČ:

HK .A.S.A. Město Lovosice – Liberec Handball
38:29 (17:15)

mb_lous_cs010

Hodnocení trenéra Jiřího Motla st.:

V šestém kole hostila naše mužská záloha hosty z Liberce. Začátek utkání nám vůbec nevyšel,  špatná obrana a neproměňování akcí mělo za následek vedení hostů (7.min. 1:5). Po následném time-outu a domluvě trenéra vzali naši hráči utkání vážně a v 15.minutě byl stav již 9:7 pro domácí. Nedůslednou obranou jsme však stále drželi hosty v naději a v poločase vedli jen o dvě branky 17:15.

Ve druhé půli si naši hráči vybudovali dostatečný náskok, ale výsledkem ani předvedenou hrou příliš nenadchli.

Stejně jako ostatní týmy, i rezervu nyní čeká týdenní pauza. K dalšímu zápasu nastoupí muži „B“ v neděli 9. listopadu v Libčicích nad Vltavou.

Sestava a střelci Lovosic: Rada, Hrdlička – Machač 1, Dlouhý Jan 3, Semerád 2, Baičev 1, Sýkora 8, Havlovec 6, Hrdlička 1, Mareš, Malý 11, Dlouhý Jiří 2, Barth 3

7m hody: 1/1 – 3/3
vyloučení: 2 – 4
rozhodčí: Kasík, Štrébl