Vystoupení mladších žáků na Házenkářském festivalu

Jak jsme vás již informovali v článku dříve, proběhl v Lovosicích předposlední prázdninový víkend velký mládežnický turnaj. Jeho součástí byla i kategorie mladších žáků, ve které se představily dva týmy Lovců. O jejich vystoupení čtěte v článku.

140831_Fest cnh019Ve dnech 23 a 24. srpna 2014 proběhl ve Sportovním areálu v Lovosicích Házenkářský festival 2014 v kategoriích minižáci, mladší a starší žáci. Domácí představili dvě družstva, ročník 2002 a 2003. V turnaji zvítězila suverénně Dukla Praha před Libercem a Lovosicemi A. Lovosice B odehráli turnaj se ctí. Hráno 2 x 12,5 min. Nejlepším střelcem byl domácí Svoboda, brankářem Lukáč. Turnaj byl doplněn řadou soutěží (přesnost a rychlost střelby, přetahování lanem).

Výsledky Lovosic:

Lovosice A – Lovosice B 17:4 (9:1)
Výsledek až příliš jednoznačný, B se neprosadilo proti fyzické převaze A-čka

Lovosice A – Sokol Bělá p. B. 20:6 (9:3)
Po rozpačitém úvodu, ve kterém soupeř držel krok, zpřesnili lovosičtí obranu a dál už jasné.

Lovosice A – Dukla Praha I 11:19 (6:8)
Nadšení a s tím spojený raketový nástup vydrželo domácím jen do 6. min (6:2). Několik technických chyb plus dvouminutové vyloučení a Dukla srovnala (9. min 6:6) a dál už se prosazovala agresivitou a rychlostí.

Lovosice A – HBC Jičín 16:11 (8:5)
Solidní obrana proti pohyblivému a technickému soupeři znamenala postupné navyšování skóre

Lovosice A – Liberec Handball 15:21 (8:10)
Úvod utkání domácím nevyšel (5. min 1:5) a tak stále jen dotahovali (15. min 11:11). Ve druhé půli Lovosicím nestačily na zvrácení výsledku ani fyzické a zejména ani psychické síly.

Lovosice A – Dukla Praha II 13:13 (6:6)
Pro Lovosice smolné utkání díky neuvěřitelnému množství doslova zahozených šancí. Trest přišel v podobě vyrovnávací branky 6 vteřin před koncem.

Lovosice A – Tygři Ústí n. L. 14:4 (8:2)
Až příliš jednoznačné

Lovosice B – Liberec Handball 15:25 (6:15)
Jednoznačné, proti kombinované osobní obraně nenašli domácí zbraň

Lovosice B – Sokol Bělá p. B. 10:16 (7:9)
Vyrovnané utkání rozhodl zkrat v úvodu 2.půle (15.min 7:12). Došly zejména psychické síly

Lovosice B – Dukla Praha II 13:18 (8:9)