Mladší dorostenci si připsali první výhru

Ve prvním kole první ligy mladšího dorostu nastoupili naši házenkáři na domácí půdě proti házenkářům Zlína. Sehráli kvalitní vyrovnané střetnutí, které rozhodla až poslední čtvrtina střetnutí. Komentář a hodnocení čtěte v článku.

1. kolo ml.dorostenci – 1.liga:

HK Lovosice – Zlín
35:28 (16:13)

mld_lodu_cs018

Hodnocení trenéra Milana Berky ml.:

Do utkání jsme vstoupili dobře a agresivní obranou jsme od stavu 4:4 odskočili soupeři o 4 branky. Tento náskok jsme si udržovali celý zbytek prvního poločasu. Výsledkem byl poločasový stav 16:13.

V úvodu druhé půle se nám bohužel nepodařilo soupeři odskočit a po pár minutách bylo vyrovnáno. Takto probíhala hra až do stavu 22:22, kdy se nám dobrou obranou, podpořenou výkonem našeho brankáře, a dobře sehranou přesilovou hrou, podařilo odskočit soupeři na 26:22. Hráči Zlína na tento náš trhák nedokázali zareagovat závěru a nám se podařilo v klidu zápas dovést do vítězného konce.

Celé družstvo zaslouží pochvalu za bojovný, kolektivní výkon.

Sestava a branky Lovosic: Vodička,Gϋnl – M.Prokop 10, O.Poráč 4, M.Baičev 1, Š.Malý 4/1, D.Štraus , F.Johan 1, D.Karlovec 8, M.Gebhart 2, D.Mareš 2, J.Schichor 4, J.Timko

7m hody: 2/1 – 3/2
vyloučení: 6 – 5
rozhodčí: Špaček,Tokoš