Nejmenší Lovci dominovali turnaji v Mostě

Naši nejmenší házenkáři se představili na turnaji v miniházené v Mostě. A opět dokázali, že v Lovosicích roste další generace šikovných házenkářů! Podrobnosti k turnaji čtěte v článku.

Turnaj Ústecké ligy miniházené 4+1 – DHK  Most 5.4.2014

Soutěž hrají tři družstva našeho oddílu – kategorie mini roč.2003, kategorie mini 2004 a družstvo přípravky. Hraje se ve třech skupinách a pouze  náš oddíl se zúčastňuje se třemi družstvy dle ročníku narození.

Družstvo ročníků 2003 hrálo v sestavě: Lukáč, Turke, Cuchý, Heller, Sozanský a Semerád. Za družstvo 2004 hráli tito borci: Agler Adam, Agler Matyáš, Hron, Král, Pilney  a Vaverka. Přípravka  hrála ve složení: Šafránek, Černý, Dojčinovič, Frieser, Křížek,  Pokorný Tadeáš a Pokorný Tomáš.

Lovosické týmy kromě jedinného vyhrály všechny zápasy vcelku přesvědčivě. Nutno podotknout, že v celku 2003 nehrají minižáci, kteří startují jako B družstvo HKM Lovosice  mladších žáků. Všichni, kdo se zúčastnili tohoto turnaje, zaslouží pochvalu za bojovnost, avšak hráči, kteří začali házenou trénovat až na podzim 2013, musí přidat v treninku a především zlepšit zpracování míče a pohyb při osobní obraně.

I když výsledky nejsou v této soutěži to hlavní, uvedeme je pouze pro ilustraci k herní převaze lovosických dětí.

Ročník 2003:
Lovosice : Cheb   14:9
Lovosice : DHK Most 15:5
Lovosice : Louny 15:8

Ročník 2004:
Lovosice : Ústí 15:20
Lovosice : B.Most 13:8
Lovosice : Žatec 15:0

Přípravka:
Lovosice : Baník Most 20:0
Lovosice : DHK Most  21:3
Lovosice : Loko Cheb 22:5
Lovosice : Ústí n.L.    24:0
Lovosice : Chomutov 18:5

Převaha v kategorii přípravky je  značná (skóre 105:13) a pokud si tato parta udrží s přibývajícím věkem i odpovídající výkonnost a bojovnost, může dosáhnout výrazných sportovních úspěchů.

Zpracoval: Jan Šváb