Mladší žáci i nadále v kraji dominují

O víkendu pokračovala v mostecké hale dlouhodobá soutěž mladšího žactva, která se hraje pod názvem Ústecká liga. Lovosičtí Lovci mají v soutěži dvojnásobné zastoupení svých týmů. O tom, jak se tentokrát našim hráčům vedlo, se dočtete v článku.

V Mostecké hale pokračovala 6. dubna 2014 liga Ústeckého kraje mladších žáků. Družstvo Lovosic A potvrdilo dominantní postavení v kraji. B-čko zvítězilo nad Žatcem, v utkáních s ostatními družstvy se projevila fyzická převaha soupeřů a tak se  B-družstvu vzdálila vidina bronzové medaile.  Hráno – osobka 5 minut, 5 nájezdů a hra 1×20 min.

Výsledky

Lovosice A – Lovosice B   hra 13 : 8,   osobka  5 : 3,   nájezdy 8 : 5
Rozdíl v síle i rychlosti byl příliš markantní

Lovosice A – Slavoj Děčín   hra 17 :5,   osobka  7 : 4,   nájezdy 8 : 7
Jednoznačné vítězství ve všech utkáních, kladem je snaha o kombinace v postupném útoku.

Lovosice A – Šroubárny Žatec   hra 19 : 4,   osobka  7 : 0,   nájezdy 6 : 2
Až příliš výrazný výkonnostní rozdíl byl pro Lovosické hráče demotivující

Lovosice A – Baník Most   hra 20 :10,   osobka  4 : 3,   nájezdy 8 : 0
O vítězství v osobce rozhodl Durček 20 s před koncem utkání. V utkání nedali lovosičtí soupeři šanci, drtivým přechodem do útoku (4 minuta 6 : 0) jasně ukázali, kdo utkání vyhraje.

Lovosice B – Šroubárna Žatec   hra  9 : 6,   osobka  4 : 1,   nájezdy  1 : 0
Utkání rozhodla větší vyrovnanost lovosických, neboť více hráčů bylo schopno vstřelit branku a oba brankáři Lovosic podali dobrý výkon.

Lovosice B – Baník Most   hra 4 : 12,   osobka  1 : 6,   nájezdy 2 : 5
Proti domácím se nepodařilo dosáhnout na body, rozdíl v rychlosti a síle byl příliš markantní.

Lovosice B – Slavoj Děčín   hra 6 :11,   osobka  5 : 5,   nájezdy 4 : 3
V utkání rozhodla fyzická převaha soupeře, v našem týmu se pouze Šimonovi Šmídovi dařilo překonat obranu soupeře svým pohybem.

Družstvo Lovosic A hrálo v pohodě a uvolněně, všichni hráči se vstřelili branku a Petr Kouba úspěšně zastoupil zraněného Tomáše Jelínka v bráně. B-čko, tvořené z poloviny minižáky,  podalo bojovný výkon na hranici svých současných možností.