Po dvou těsných prohrách rezerva opět naplno bodovala

Dvakrát za sebou unikla „B“ týmu mužů výhra rozdílem jediné branky, tentokrát již ale naši Lovci bodovali naplno, když doma výrazně přehráli celek ze Zruče nad Sázavou. Podrobnosti k zápasu čtěte v článku.

17.kolo 2.liga SVČ muži:

HK .A.S.A. Město Lovosice – Jiskra Zruč n./S.
38:22 (17:10)

Náš celek od začátku zápasu diktoval tempo hry. Záhy získal vedení 4:1, které v 18.minutě první půle narostlo na rozdíl šesti branek 10:4. Pět minut před koncem poločasu svítil na ukazateli poprvé rozdíl deseti gólů 16:6, který do konce poločasu dokázali hosté snížit na 17:10.

Druhý poločas přinesl ještě větší převahu našemu celku, deset minut před koncem jsme vedli již 32:15, abychom v konečném součtu porazili Jiskru o šestnáct branek 38:22.

V tabulce patří našemu celku páté místo se ziskem devatenácti bodů. Další kolo sehrajeme v sobotu 29. 3. od 16hodin v Mladé Boleslavi.

Sestava a branky Lovosic: Rada – Paleček, Strnad 1, Havlovec, Machač 4, Hrdlička 4, Mikš 2, Házl 7, Uller 3, Franc 3, Barth 6/3, Smetana, Malý 8

7m hody: 4/3 – 1/1
vyloučení: 3 (ČK Havlovec) – 3
rozhodčí: Hart, Kasík