Starší dorostenci přípravu zvládli

Na začátku února se v lovosické hale Chemik konal přípravný turnaj, kterého se vedle našeho týmu staršího dorostu zúčastnily i další tři celky. O tom, jak se našemu týmu v tomto přípravném turnaji dařilo, čtěte v článku.

Přípravný turnaj st.dorostu – Lovosice, 2. února

V neděli 2.2.14 sehrálo naše družstvo staršího dorostu, doplněné některými hráči z týmu mužů B, poslední přípravný turnaj před jarní částí soutěže. Protože se však stále potýkáme se zraněními, posílili nás i Konárik a Kalík z ml. dorostu.

Postupně jsme se utkali s dorostenci Kobylis (1. místo v druhé dorostenecké lize), dorostenci z Chodova a muži z Kolína. Všechna utkání jsme vyhráli. Cílem turnaje bylo oživit útočné kombinace, vyzkoušet si obranu 1:5 i 0:6.

Na hrotu se jeví velmi dobře dvojice hráčů Machač a Konárik. Výborný výkon předvedl brankař Gebur a příjemně překvapil i Brchel. Na půl roku do st. dorostu přichází také brankař Rada z Kobylis. Střelecky se prosazoval Barth s Machačem, v rychlích útocích byl neomylný Černý.

Výsledky Lovosic v turnaji:

Lovosice – Kobylisy 23:18
Lovosice – Chodov 29:15
Lovosice – Kolín 32:31