Mladší žáci si připsali další triumf

Druhé kolo ligy Ústeckého kraje mladších žáků 2013/14 proběhlo dne 28. září 2013 za slunečného počasí na venkovním hřišti v Žatci. Očekávaný souboj o vedoucí pozici s Louny jednoznačně vyzněl pro náš celek. Více informací včetně výsledků najdete v článku.Aue společná IIDruhé kolo ligy Ústeckého kraje mladších žáků 2013/14 proběhlo dne 28. září 2013 za slunečného počasí na venkovním hřišti v Žatci. Očekávaný souboj o vedoucí pozici s Louny jednoznačně vyzněl pro Lovosice A. B-družstvo Lovosic složené z ročníku 2002 a 2003 a doplněné mladšími žačkami drželo s favority krok, domácí nastoupili většinou s minižáky a na ostatní družstva nestačili. Hráno – osobka 5 minut, 5 nájezdů a hra 1×20 minut.

Výsledky:

Lovosice A – Baník Most,             hra 10 : 2,   osobka  7 : 1,    nájezdy  7 : 1
Úvodní osobka rozdala karty a tak soupeř příliš nevzdoroval.

Lovosice A – Lovosice B,              hra 14 : 9,   osobka  7 : 3,    nájezdy  6 : 0
B-čko bojovalo, ale popravdě řečeno s tak průchozí obranou by A-čko turnaj asi nevyhrálo.

Lovosice A – Šroubárna Žatec     hra 21 : 5,   osobka  9 : 0,   nájezdy 10 : 1
Obrovská fyzická a technická převaha proti soupeři, který měl většinu hráčů kategorie mini.

Lovosice A – Loko Louny            hra 16 : 9,   osobka  7 : 0,    nájezdy  5 : 4
Lovosičtí v úvodní osobce dali jednoznačně najevo, kdo je favoritem. I loterie nájezdů vyzněla pro Lovosice  a o vítězství ve hře se rozhodlo již v úvodních minutách utkání.

Lovosice B – Loko Louny             hra  6 : 8,   osobka  3 : 2,    nájezdy  2 : 6
Nadšeně bojující B-čko zvítězilo v osobce a ve hře bylo dlouho vyrovnaným soupeřem.

Lovosice B – Baník Most               hra  7 : 9,   osobka  3 : 2,    nájezdy  6 : 6
Důraz, vedoucí k vítězství v osobce, na fyzicky vyspělejšího soupeře ve hře nestačil.

Lovosice B – Šroubárna Žatec    hra  12 : 5,   osobka  6 : 0,    nájezdy  4 : 3
Z posledního utkání turnaje si B-čko odváží po kolektivním výkonu plný bodový zisk.

TabulkaDružstvo A v soutěži disponuje nejvyrovnanějším kádrem. Rychlý přechod do útoku je umožněn solidním výkonem brankáře. Body může ztratit pouze podceňováním soupeřů, zejména pak nedůrazem v obraně. Do tabulky střelců se zapsali všichni.

B-družstvo nezklamalo. Výborný výkon odvedli oba brankáři. Mladších žačky platily důrazem v obraně a prosazovaly se i střelecky. Kluci táhnou útok rychlostí. Všichni si zahráli a také se zapsali do tabulky střelců. Za předvedenou bojovnost zasluhuje celé družstvo pochvalu.