Mladší dorostenci vstoupili do sezóny vítězně

Úvodní kolo dorostenecké soutěže čekalo dnes na oba týmy dorostenců. Jako první zasáhli do letošního ročníku mladší dorostenci, kteří si suverénně poradili s protivníkem z Brna. Více informací k zápasu najdete v článku.1.kolo 1.ligy ml.dorostu:

HK .A.S.A. Město Lovosice – KP Brno 38:22 (20:10)
Lovosice - Brno mld

Utkání mělo od začátku jednoznačný průběh. Ve dvanácté minutě jsme vedli již 8:3 a i nadále jsme průběh utkání kontrolovali. Druhá část první půle byla pak ve znamení ztráty koncentrace a několika našich zbytečných technických chyb, ale i tak se šlo v poločase do šaten za našeho výrazného vedení 20:10.

I druhý poločas se nesl ve stejném duchu. Skóre na naší straně neustále narůstalo, a protože se soupeř do konce zápasu již nezmohl na vážnější odpor, skončilo utkání naším jednoznačným vítězstvím v poměru 38:22.

Sestava a střelci Lovosic: Zmatlík – Johan, Poráč, Kalík 7, Provinský 7, Motejl 5, Karlovec 4, Konárik 8, Mareš 2/1, Čech 3, Seyfyrd 1, Lichtenberg 1

7m hody: 3/1 – 2/2, vyloučení: 6 – 4, rozhodčí: Svítek, Kokoška, diváků: 100