Lovosice - Brno

Poslední utkání sezóny ve znamení odchodů

Házenkářská sezóna 2021/22 bude zanedlouho minulostí. Lovosice čeká poslední utkání, kde budou bojovat o konečné 5. místo, které sehrají před svým publikem proti Brnu.

 5.-6. místo extraligy:

  Lovci Lovosice – SKKP Handball Brno,
sobota 14. května 17:00

SKKP Handball Brno dokázalo na domácím hřišti vyhrát nejtěsnějším rozdílem jediné branky(tuto sezónu podruhé) a má tak výhodu jedné branky pro souboj v Lovosicích. Výsledek prvního střetnutí byl 28:27 tzn., že Lovci postoupí v případě, že zvítězí o dvě branky a více nebo vyhrají o jednu branku, ale neinkasují více než 26 branek.

Lovcům soupeř z Brna úplně nevoní a utkání s ním bývají vyrovnaná, ale většinou se šťastným koncem pro našeho soupeře. Dá se očekávat vyrovnané utkání, ve kterém budou mít Lovci nejeden důvod předvést, co nejlepší výkon.

S bohatou kariérou se tímto utkáním bude loučit duo v podobě Jirky Boučka a Davida Kylíška, kteří se rozhodli ukončit hráčskou kariéru. Na začátku další sezóny také v našem dresu neuvidíme Honzu Hrdličku, Dana Zourka a Pepu Jonáše. Tato trojice hráčů už se domluvila na pokračování v házenkářském životě v jiných klubech.

Určitě si na závěr sezóny najděte ve svém kalendáři čas a přijďte Lovce povzbudit, kteří budou chtít dát zapomenout, nejen na pokažené play-off, ale i se důstojně rozloučit s významnou životní etapou.

Pokud přeci jen nebudete moci přijít přímo do haly, tak bude jako tradičně připraven přenos na webu tvcom.cz

JSME JEDEN TÝM MY A VY!

Hrdlička

Komentáře před zápasem:

Martin Hríb, trenér: „Čeká nás poslední zápas sezóny s jasným cílem. Porazit konečně Brno poprvé v tomto ročníku a zakončit jej na páté příčce. Tento cíl jsme si dali ihned po neúspěšném čtvrtfinále. Brno má dobře poskládaný tým, ale už jsme si několikrát dokázali, že když se budeme vyvarovat jednoduchých chyb a dokážeme přitlačit v obraně, můžeme být úspěšní.“

Jan Hrdlička, brankář: „V Brně jsme podle mého názoru odehráli dobrý zápas, ve kterém jsme si nedokázali pohlídat koncovku zápasu a zápas prohráli o jediný gól. Myslím si, že máme velikou motivaci po nevydařeném konci sezóny napravit prohry, které nás doprovázely v play-off na domácí palubovce. Tento zápas bude také speciální tím, že bude pro několik hráčů, včetně mě, ten poslední. Doufám že nás fanoušci přijdou podpořit, v co nejvyšším počtu a společně se rozloučíme se sezónou výhrou na domácí palubovce.“