Lovosice - Frýdek-Místek

Nadále se topíme v krizi

V dohrávce 12. kola vycestovali Lovci na půdu vzdáleného Frýdku-Místku. Bohužel, ani u týmu z druhé poloviny tabulky nedokázali ukořistit dva body a už potřetí v řadě vyšli bodově na prázdno.

12. kolo extraligy:

Pepino SKP Frýdek-Místek – Lovci Lovosice
32:25 (13:15)

Přitom poločas nenasvědčoval tomu, že by se mělo cokoliv pokazit. Utkání bylo vyrovnané, ale Lovci měli krůček pořád drobný náskok.

Bohužel v druhém poločasu přišel absolutní kolaps. Zhruba ve 40. minutě utkání začínal pomalu přebírat otěže utkání do svých rukou domácí Frýdek, když se dostal poprvé v zápase do vedení. Rozhodující pasáž přišla ve 49. minutě po gólu Jiřího Motla, od tohoto momentu se nám nepodařilo dlouhých 9 minut skórovat a absolutně se nám rozpadla obranná hra. Frýdek-Místek toho využil a odskočil na rozdíl 7 branek!

Lovce čeká další venkovní utkání na půdě Jičína, kde to nikdy není jednoduché utkání. Pokud se chceme nadále udržet v TOP 4 musíme bezpodmínečně vyhrát, protože následující kola přijdou jiný sekáči a velmi těžcí soupeři v podobě Zubří a Karviné.