Po repre pauze hostíme Karvinou!

Po reprezentační přestávce čeká Lovce těžké utkání, protože do Lovosic přijede nejlepší tým dosavadního extraligového ročníku. Lovosice určitě nelelkovali a volno využili k pilné přípravě na soupeře.

Extraliga házené, 10. kolo:

HK FCC Město Lovosice – HCB Karviná,
sobota 13. listopadu od 17:00

V sestavě Karviné se těžko hledá slabé místo. Tým disponuje rychlými křídly, pevnou obranou a velmi kvalitní souhrou s pivotem. Navíc umí velmi dobře využívat svoje příležitosti, protože mají nejvyšší úspěšnost střelby 67%.

V čem se dokáží oba týmy rovnat je kvalita v brance. Jak Karviná, tak Lovosice mají shodně 40% úspěšnost brankářů, což je nevyšší číslo ligy. Právě brankáři možná budou rozhodujícím jazýčkem na vahách v sobotním klání. Z pravidelně chytajících jedniček jsou Honza Hrdlička s Nemanjou Marjanovičem ti nejúspěšnější. To jak se Hrdla vyspal budeme moci všichni sledovat celý den na Instagramu, kde sobotní den bude právě s tímto opeřencem.

Lovce čeká velmi těžké utkání, ale určitě udělají maximum pro to, aby byli prvním týmem, který Karvinou připraví o body. Rozhodně nás čeká špičková házenkářská podívaná!

Podle poslední aktualizace ze strany České unie sportu je vstup na střetnutí extraligy umožněn těmto fanouškům:

– děti do 12 ti let se neprokazují žádným dokladem bezinfekčnosti,
– osoby starší 12 ti let prokazují bezinfekčnost těmito způsoby:
  • potvrzením o očkování,
  • platným testem (PCR max 72hod, RAT max 24hod),
  • potvrzením o prodělání nemoci,
  • sebetestováním na místě (vlastním testem).
Zároveň vás chceme informovat, že Hospůdka Hala Chemik bude otevřena již od dopoledních 10 hodin a znovu pro vás bude mít připraveno spoustu dobrot. Věříme, že nás i přes výše uvedená opatření, která musíme kontrolovat, přijdete podpořit. Nezapomeňte, že pro jednoho z platících diváků máme připraven originální dres z kolekce Lovci Lovosice.
 
V případě indispozice můžete sledovat přenos na Tvcom. K dispozici bude samozřejmě také prostřednictvím onlajny.cz.
 
Budeme rádi za každou podporu, děkujeme. JSME JEDEN TÝM, MY A VY!

Komentáře před utkáním: 

Martin Hríb, trenér: „Z mého pohledu nás v sobotu čeká nejsilnější tým české extraligy. Má ve svém kádru reprezentanty, kteří jsou již i v základu národního týmu. Karviná hraje agresivní, rychlou házenou. My se budeme chtít prezentovat agresivní a rychlou hrou, k tomu přidat hodně důraznou obranu, která se nám zatím stále nedaří. Pro nás byl tento týden jiný díky dlouhé cestě na pohárové střetnutí do Vsetína. Tomuto zápasu jsme museli přizpůsobit část přípravy tento týden, ale už od středy se plně soustředíme na sobotní utkání. Stejně jako nás ale pohárový zápas čekal i Karvinou, sice ne s tak náročným cestováním, ale s náročnějším soupeřem. Rád bych na utkání pozval naše fanoušky, od kterých budeme potřebovat co nejvíce povzbudit, abychom mohli podat co nejlepší výkon. A k bodům proti Karviné bude potřeba doslova nadstandardní výkon z naší strany. Určitě jdeme do zápasu s cílem, aby body zůstaly doma.“

Patrik Stach, pivot: „V sobotu nás čeká těžký soupeř, když k nám přijede první tým tabulky. Družstvo se opírá o pevnou obranu na středním bloku s reprezentantama Dominikem Solákem a Vencou Francem. V útoku je Karviná nebezpečná ze všech postů. Ať už je to Vojta Patzel na spojce, Ondra Skalický na křídle nebo Honza Užek v pivotu. Věřim ale, že když předvedeme kvalitní výkon, tak jsme schopni Karvinou u nás porazit. Začít musíme tvrdou kompaktní obranou s rychlým přechodem do útoku, o který se tuto sezónu opíráme. V ofenzivě musíme hrát efektivně a dohrávat v ní do 100% šancí. Budeme rádi za podporu našich fanoušků, budeme je rozhodně potřebovat!“

Kategorie: aktuality, tým "A" Rubriky: ,