Jedeme do Zubří!

V sobotu lovosické mládence čeká další házenkářská bitva. Tentokrát půjde o velmi těžkou úlohu, protože nás čeká tým, který má pouze o dva body méně než my a zápas k dobru navíc.

Extraliga, 9. kolo:

HC ROBE Zubří – HK FCC Město Lovosice,
sobota 30. října od 18:00

Lovce čeká těžká zkouška, protože domácí prostředí v Zubří, patří v naší kotlině k těm vůbec nejdivočejším. Domácí příznivci poženou svůj tým celé utkání kupředu a budou je hnát za vítězstvím. Sestavu Zubří tvoří mladé pušky, které jsou doplněné několika zkušenými borci. Největší nebezpečí určitě hrozí od talentovaného Lukáše Mořkovského, který je nejlepší střelec ligy, ačkoliv má odehráno o utkání méně než ostatní.

Lovosice budou muset eliminovat rychlé útoky zubřanů, vyvarovat se technickým chybám a poctivě se vracet. Jak by řekl klasik Míla Sýkora, tak kamenem vítězství bude kvalitní tvrdá obrana, která by mohla mladé kluky ze Zubří otrávit. Určitě nás čeká atraktivní házenkářská podívaná, kterou bychom si neměli nechat ujít.

Utkání začíná v zuberské hale v sobotu 30. října od 18 hodin. Živě ho můžete sledovat na Tvcom. K dispozici bude samozřejmě také prostřednictvím onlajny.cz.

Budeme rádi, když nás na dálku podpoříte, děkujeme. JSME JEDEN TÝM, MY A VY!

Komentář před utkáním:

Roman Jelínek, trenér HK FCC Město Lovosice: „Zubří má mladý ale hodně talentovaný tým, který je vhodně doplněný o několik zkušených hráčů. Ti jsou vybaveni velice kvalitní hrou jeden na jednoho a kvalitu prokazují i v dalších činnostech a vzájemné souhře. Tým je mixem hráčů dvou výjimečných generací, kteří byli od mládí zvyklí vždy jen vyhrávat a vítěznou mentalitu mají zakořeněnou v sobě. To vnímám pro soupeře jako výraznou přidanou hodnotu, ale zároveň to může být pro něj nevýhoda, pokud jej někdo dokáže dostat pod tlak. My se na Zubří důkladně připravíme a vyrazíme podat maximální výkon, který by nám mohl přinést bodový zisk.“

Josef Jonáš, spojka HK FCC Město Lovosice: „V Zubří se hraje vždy špatně, hlavně když přijde domácí povzbudit plné hlediště. Pod novým trenérem mají zatím sezónu slušně rozehranou a právem se nacházejí v horních patrech tabulky. Prezentují se ofenzivní rychlou házenou, podobně jako to chceme my, očekávám tedy, že v zápase padne hodně branek. My zápas odehrajeme na sto procent a pokusíme se na palubovce soupeře bodovat.“

Kategorie: aktuality, tým "A" Rubriky: ,