Mise Kopřivnice

Po bodově neúspěšné bitvě s plzeňským Talentem, čeká Lovce další těžké utkání. V prvním říjnovém víkendu budou zajíždět na půdu Kopřivnice.

STRABAG Rail extraliga, 5. kolo:

KH ISMM Kopřivnice – HK FCC Město Lovosice,
sobota 2. října od 18:00

Kopřivnický celek před sezónou o několik hráčů oslabil. Nejvýznamnější postavou je  český reprezentant Patrik Fulnek, který zamířil do Karviné. Nicméně kostra týmu zůstala po hromadě a na herním projevu se toho moc nezměnilo. Domácí se prezentují agresivní obranou a velice běhavým stylem na obou koncích hřiště. V sestavě není jeden významný střelec, když pomineme křídelníka Martina Střelce. Hra týmu je založena na kolektivitě a opírá se o spolehlivě chytající dvojici Žingor a Chalupa.

Lovosice tedy čeká nejen dlouhá cesta, ale i velice náročná házenkářská bitva. K zisku bodů bude důležité zodpovědně bránit a neotvírat prostor pro spolupráci s pivotem. V útočné fázi svoje vypracované šance proměňovat, protože Kopr už se v domácím prostředí velice špatně dohání pokud vede větším rozdílem.

Utkání začíná v kopřivnické hale v sobotu 2. října od 18 hodin. Živě ho můžete sledovat na Tvcom. K dispozici bude samozřejmě také prostřednictvím onlajny.cz.

Budeme rádi, když nás na dálku podpoříte, děkujeme. JSME JEDEN TÝM, MY A VY!

Komentář před utkáním:

Roman Jelínek, trenér HK FCC Město Lovosice: „Kopřivnice má již pár let osu týmu pohromadě, tím pádem ta týmová chemie a souhra tam je znát. Disponují hráči, kteří jsou dobří ve hře jeden na jednoho a dokáží si navzájem vytvořit prostory pro střelecké příležitosti, ať už ze střední vzdálenosti, popřípadě z pozice křídla či pivota. Pokud ovšem chceme pomýšlet na umístění v horní polovině tabulky, tak musíme získávat nějaké body s týmy, kteří jsou na podobné úrovni. Proto v sobotu vyrazíme směr Kopřivnice s odhodláním předvést maximální výkon, vyvarovat se neproměněným šancím a pak věřím, že si můžeme odvézt dva body do Lovosic.“

Jiří Bouček, spojka HK FCC Město Lovosice: „Kopřivnice se opírá o agresivní obranu a výborně chytajícího Marka Žingora. Musíme se poučit ze zápasu s Plzní, kdy jsme neproměnili až příliš vyložených šancí. Do Kopřivnice si jedeme pro dva body!“

Kategorie: aktuality, tým "A" Rubriky: ,