“Lovci, stojíme vždy při vás!” vzkazují fanoušci vám hráčům

Běžně jsou naše články určeny fanouškům. Dneska je tu ale jeden speciální, který napsali sami fanoušci na oplátku pro lovosické hráče. Na ty čeká v neděli 3. zápas semifinálové série s týmem Karviné.

K semifinále i samotné Karviné už jsme napsali dost a nedá se čekat, že by něco nového na sebe vymyslely oba týmy nebo my v před zápasové pozvánce. Stav série je 1:1 a naši hráči odvedli v obou utkáních skvělé výkony s loveckým srdcem. Ani ve druhém zápase k vítězství nebylo daleko. Cítíme i na dálku podporu vás fanoušků a následující vzkazy od vás směrem k Lovcům jsou toho důkazem! Moc si toho vážíme! JSME JEDEN TÝM, MY A VY! 

Vzkazy od fanoušků pro Lovce

Jana Pěkná

Pavel Stach

Ahoj chlapi,
chtěl jsem Vám poděkovat za něco na co jsem již dlouho čekal. Ve středu jsem se po hodně dlouhé době pobavil. Zápasu nechybělo napětí, drama, akce, bojovnost a srdíčko. Ano, vždy je co zlepšovat a ne vše se povede, ale i když se prohrálo, tak určitě ne proto, že jste byli horší, ale proto že jste měli smůlu. Neproměnilo se pár ložených šancí, ale to je sport, vyhrál šťastnější. A i když se vám v závěru nedařilo, tak jak by jste si vy i my diváci přáli, tak i přes to jste sehráli vyrovnanou partii. Já osobně věřím v to, že jako tým jste lepší a že určitě postoupíte! Kluci, ještě jednou díky za skvělý zážitek a držíme Vám pěsti!!!

 

Pavel Cífka

Lovci do toho, fandím vám! Jiřík z Loun

Máte za sebou krásné zápasy, krásné boje. Získat vítězství na horké karvinské půdě bude těžká práce, ale vy to dáte. Věříme a fandíme. Trhlíkovi, Louny

Lukáš Vostrý

Jaroslav Mrvík
Ahoj borci, chci vám poděkovat, za super zážitek ze zápasu v Karviné , bylo
to úžasný . My vám věříme, fandíme, držíme palce, prostě jsme jedem tým a jedeme v tom s vámi . Ukažte sílu Lovců, ať vidí, že tady na severu, umíme taky skvělé věci. Hrajte srdcem, už jste dokázali ujít kus cesty, teď je potřeba porvat se o další body . Myslíme na vás, dejte do toho všechno.

S pozdravem Jarda Mrvík z Třebenic

Rodina Polákova, Lovosice

Pavel Móro

Lovci do toho,
půl práce je hotovo.
Skóre je vyrovnané,
však v Karviné jim to nandáte!!!

Trkovský, Kupa a další,
vy všichni jste naši machři.
A hvězda naše veliká,
Hrdlička v bráně vše vychytá!!!

Máte naší velkou podporu,
alespoň z dálky u televizorů.
Dáte to kluci raz, dva tři,
od toho jste přeci – Lovci.

Tak na ně!

Daniela Horská

Jan Butal

Lovec loví horníka,
Mlotek s Patzelem utíká,
Solák s Franzem čumí,
jak to Kupa umí
a Nemanja se potí,
gól za gólem letí.

Stav série 1:2, finále se blíží, letos budem Mistři!!!! Letos to vyjde

Vendulka a Maruška