Poslední kolo základní části je tady!

V sobotu čeká na Lovce poslední kolo základní části. Žádný výsledek již nezmění nic na tom, že naši házenkáři obsadí po základní části skvělou čtvrtou pozici a po středeční předehrávce mezi Frýdkem-Místkem a Zubřím a dohrávce mezi Duklou Praha a Karvinou je jasný i jejich čtvrtfinálový soupeř.

22. kolo STRABAG Rail extraligy:

HK FCC Město Lovosice – KH ISMM Kopřivnice,
sobota 27. března, 18:00

Lovci se ve čtvrtfinále utkají s celkem Frýdku-Místku, který obsadí pátou pozici a nic na tom nezmění ani případná výhra Jičína na palubovce Plzně. I pokud by totiž házenkáři Jičína získali v Plzni plný počet bodů, tak bodově se na severomoravský celek sice dotáhnou, ale ze vzájemných střetnutí s Frýdkem-Místkem mají horší vzájemnou bilanci. Čtvrtfinálová série začíná již příští týden a na naše hráče čekají v jejím úvodu dvě utkání na domácí palubovce.

Výhodu domácího prostředí v úvodních duelech si zajistili právě postavení mezi nejlepšími čtyřmi týmy po základní části STRABAG Rail extraligy. Čtvrtfinále se hraje na 3 vítězná střetnutí.

Před začátkem play-off tak již Lovci mohou (i v rámci sobotního duelu) ladit případné herní varianty a plně se již soustředit na nadcházející nadstavbovou část. Poslední zápas základní části začíná v hale Chemik v sobou 27. března od 18 hodin. Sledovat jej budete moci opět prostřednictvím TVcom nebo onlajnů.

Děkujeme již dnes za vaši podporu na dálku, JSME JEDEN TÝM, MY A VY! 

Komentáře před zápasem:

Roman Jelínek, trenér HK FCC Město Lovosice: „I když zápas s Kopřivnicí pro nás vlastně nic neřeší směrem k play-off, tak přesto jdeme do zápasu s jasným úmyslem zvítězit v domácím prostředí a získat sebevědomí do nejdůležitější části sezóny. Kopřivnice šla poslední kola výkonnostně nahoru. Řekl bych, že hlavním faktor tohoto zlepšení, je návrat sestavy odchovanců z jedné generace, kteří mají silné vazby a vítěznou mentalitu. My budeme muset podat 100% výkon, přičemž si chceme vyzkoušet různé varianty, kterým jsme se věnovali během reprezentační pauzy a navázat na naše poslední výkony.“

Jiří Günl, brankář HK FCC Město Lovosice: „Po delší pauze nás čeká další zápas. Kopřivnice posledními zápasy ukázala, že má silný tým a že patří mezi první osmičku. Očekávám velice náročné utkání, ve kterém budeme muset podat opět 100% výkon a dokázat, že patříme do top čtyřky. Věřím, že nás naši fanoušci budou podporovat na dálku u televizních obrazovek, my si udržíme vítěznou náladu do play-off a 2 body zůstanou doma.“