Extraliga obnovena, Lovci vyrážejí znovu do boje!

Po měsíci a třech dnech čeká na lovosické házenkáře konečně další extraligové utkání. Doslova za minutu dvanáct se podařilo získat výjimku, která byla dnes potvrzena ze strany vládních orgánů a utkání 10. kola proti HC Zubří tak bude moci být za přísných bezpečnostních a hygienických podmínek sehráno.

Více k udělení výjimky čtěte na stránkách ČSH zde.

10. kolo STRABAG Rail extraligy:

HK FCC Město Lovosice – HC Zubří,
sobota 14. listopadu 15:30 

Komentáře před zápasem:

Jan Landa, trenér HK FCC Město Lovosice: Věřili jsme, že se vše nastartuje o tomto víkendu a proto jsme okamžitě, jak nám bylo umožněno, absolvovali tréninkový mini kemp. Ten byl zaměřený jak na kondici tak na herní činnosti. Věřím, že jsme v tomto směru na víkendové utkání dobře připraveni. Obecně si myslím, že vzhledem k dlouhé zápasové absenci půjde více o házenkářský boj než o nějakou učesanou házenou. O to více, možná než kdykoliv jindy, bude třeba soupeři ukázat na hřišti i z lavičky bojovnost a sílu domácího prostředí od první minuty. Zubří má velice mladý tým, se kterým však Miky Tonar udělal velký kus práce a nebude se rozhodně jednat o lehkého soupeře. Extraliga je letos snad ještě vyrovnanější než byla minulé sezóny a proto nás jakákoli ztráta domácích bodů může v konečném součtu velice mrzet. Věřím v sílu našeho týmu a pokud dokážeme přetavit formu z tréninku i do zápasového prostředí věřím, že naší halu ubráníme a připíšeme si plný počet bodů.“

Jaroslav Trkovský, spojka HK FCC Město Lovosice: „Po dlouhé odmlce se opět vracíme na palubovku odehrát extraligový zápas. Pro náš tým je to již podruhé, kdy jsme měli delší nevynucenou pauzu a letošní sezóna není pro nás opravdu jednoduchá. Myslím si, že během tréninků, které absolvujeme již od minulé středy, jsme zvládli dohnat manko, které nám covidová pauza přinesla a do sobotního zápasu jdeme silově i herně připraveni. Zápas se Zubřím nebude jednoduchý, a to protože jejich kádr prošel velkými změnami a tvoří ho mladí hráči, tudíž od soupeře můžeme čekat rychlou a běhavou házenou. Sobotní zápas bude opět bez diváků a bude nám velice chybět podpora od fanoušků, kterou ve všech domácích zápasech máme. Věříme, že nás naši fanoušci budou podporovat na dálku a brzy nám situace dovolí hrát opět před naplněnými tribunami.“

Zápas proti Zubří odstartuje v hale Chemik v sobotu 14. listopadu od 15:30 hodin. Sledovat jej budete moci díky přenosu klubové kamery s komentářem zde, případně je možné sledovat textový onlajn zde

Děkujeme, že budete i na dálku s námi! JSME JEDEN TÝM, MY A VY!