Mladší dorostenci podlehli na palubovce v Liberci

Mladší dorostenci v rámci čtvrtého kola odehráli v sobotu 12. 10. 2019 své utkání v Liberci a prohráli o jedinou branku.

1.liga mladšího dorostu:

Liberec Handball – HK FCC Město Lovosice
25:24 (14:10)

V sobotu jsme odehráli soutěžní utkání na půdě Liberce. Našemu týmu se vůbec nepodařil vstup do utkání, kdy jsme prohrávali hned v 6. minutě 6:0, díky nepřesným střelám a technickým chybám, které nás trápily celé utkání. Po time-outu, jsme se dokázali prosadit a trochu vyrovnat hru. Díky výborně chytajícímu Bartošíkovi v brance se nám podařilo poločasový výsledek stáhnout na příznivější skóre 14:10 v náš neprospěch.

Do druhé půle jsme vstoupily již koncentrovaněji a držely krok s domácím týmem. Zvýšené nasazení a výborný výkon gólmana nás pomalu posouval až na jednobrankový rozdíl, který jsme nedokázaly obrátit v náš prospěch díky lehkým technickým chybám a špatnému proměňování šancí. I přesto jsme dokázali v čase 59:42 srovnat skóre na 24:24. Po rozehrání soupeře jsme dokázaly jejich útok ještě zastavit u půlící čáry, ale soupeřovo rychlé rozehrání do naší nepostavené obrany nás stálo obdržení branky, která nás stála alespoň bod.

Všichni hráči si zaslouží pochvalu za bojovný výkon, který dokázaly po špatném začátku napravit.

V příštím kole přivítáme celek Dukly Praha, které se odehraje v neděli 20. 10. 2019 od 11:00 hod.

Sestava a střelci: Bartošík 3, Agler A.- Toman, Trhlík, Majtan, Bareš, Hron 2, Šváb, Pokorný Tadeáš 9/4, Vaverka, Klug, Pavlíček 1, Krogner, Lopata 7, Sozanský 1, Zámyslický 1.